Forum Polityka, aktualnościPolityka

Węgrzy obchodzą rocznicę rewolucji

Węgrzy obchodzą rocznicę rewolucji

Money.pl / 2006-10-23 21:07
Komentarze do wiadomości: Węgrzy obchodzą rocznicę rewolucji.
Wyświetlaj:
keskese / 2006-10-24 02:32 / Reprezentacja Polski
kłamliwa władza na węgrzech i tragiczna sytuacja gospodarcza do której doprowadzili to przestroga dla polaków co będzie gdy PO wraz z SLD zaczną rządzić krajem...
Banda socjal-liberalna na Węgrzech doprowadziła do tragicznego stanu finanse publiczne. Audi jako pierwsze postanowiło nie inwestować wiecej w ten kraj z powodu kolejnych podatków nakładanych na naród przez "liberałów". Toyota także chce iść za przykładem Audi. A jestem pewien że będzie wiecej. Owszem Polska może być beneficjentem takiej sytuacji. W Polsce jak mówią fachowcy sytuacja gospodarcza jest rewelacyjna. I tylko budżet jeszcze nie odzwierciedla bardzo pozytywnego tempa zmian. Nie mogę sobie wyobraxić ludzi zmieniający ten rząd. Alternatywą jest lustrzane odbicie potencjalnej koalicji rujnującej obecnie naszych bratów madziarów. ratuj się kto może...
rosa / 2006-10-23 21:07 / Bywalec forum
Popatrzmy co zrobily wojska radzieckie z buntującymi się węgrami. Pomyślmy co mogłoby być z nami w 1981 roku gdyby nie załatwienie tych spraw we własnym zkkresie - mam na myśli stan wojenny ogłoszony przez Jaruzelskiego.

Najnowsze wpisy