Forum Polityka, aktualnościPolityka

Widzowie TVP zagłosują na PiS

Widzowie TVP zagłosują na PiS

Money.pl / 2007-10-12 08:40
Komentarze do wiadomości: Widzowie TVP zagłosują na PiS.
Wyświetlaj:
Zielonogórzanka / 213.199.250.* / 2007-10-17 17:22
Ja napewno nie zagłosuję na PIS "dwóch kaczorków" to juz za dużo! Co prawda nie ma specjalnego wyboru i tak wszyscy po tych samych peniadzach ale oddam głos na PO z nadzieją że ja jako młoda dziewczyna ujrze jeszcze lepsza przyszlosc!!! NIECH WKONCU KTOS ODPOWIEDNI ZARZADZI TA POLSKA!!! bo poki co ja tylko slysze......wielkie obiecanki i jeden wielki chaos jak baby na targu!!!!!!!!
Elendir / 2007-10-13 11:22 / Łowca czarownic
Sondaż pokazuję opiniotwórczą siłę mediów. Jest to zjawisko, którego należy mieć świadomość. I nie da się ukryć, że PiS ma tego świadomość. Szkoda tylko, że przeciętny obywatel nie ma tej świadomości.

Z niecierpliwością czekam na podobny, może być niezależny, sondaż szeroko dyskutowany w telewizji publicznej. Ale coś czuję że przed wyborami już się go nie doczekam.
KoP / 2007-10-13 17:10 / Bywalec forum
Widzę, że kolega znów atakuje. Co nie jest po Twojej komuszej myśli jest oczywiście beeeeeeeeee,
Elendir / 2007-10-14 09:53 / Łowca czarownic
Jeśli się nie mylę to właśnie za komuny publiczne środki masowego przekazu głosiły propagandę "Partii jedynej Słusznej". (Wbrew pozorom różnica między "i", a "j" taka duża nie jest. "j" jest tuż po "i". Nawet wygląda podobnie, jak takie bardziej zniekształcone "i".)

W każdym razie mi się nie podoba wsparcie publicznych środków masowego przekazu dla partii rządzącej. Ty bronisz tego Układu. komu z nas bliżej do komunisty?
KoP / 2007-10-14 10:57 / Bywalec forum
ciekawe, czy również nie podobało ci sie takie wsparcie dla SLD w 2005roku, wsparcie dla Kwaśniewskiego w wyborach prezydenckich i chamskie zachowanie Gembarowskiego w stosunku do Krzaklewskiego w czasie programów wyborczych.
W każdym razie mi się nie podoba wsparcie publicznych środków masowego przekazu dla
partii rządzącej.

tutaj nie jesteś oryginalny, mnie też się nie podoba, tylko nie ma żadnych szans by to zmienić. Każda władza przeszła i przyszła będzie to robić i żadna z tego nie zrezygnuje, mimo obietnic.
Cspostrzegawczy / 2007-10-12 17:53 / Tysiącznik na forum
przeciez dokladnie widać, że GW jest "Trubuną Lidu" i nie staje się nawet byc obiektywna.
Propaganda w Tok FM i GW jest tak duża, że czasami nie da sie tego słuchać.
Prawie cały dzień jest tam lansowany LiD i nie ma nawet pozorów równowagi.
GW chce wmówić, że to TVP jest zła, a może to TVN czy Polsat wypaczają społeczeństwo na korzyść opozycji.
Elendir / 2007-10-13 11:17 / Łowca czarownic

Prawie cały dzień jest tam lansowany LiD i nie ma nawet pozorów równowagi.

A to ciekawe. Ale może dobrze że nie Samoobronę.

GW chce wmówić, że to TVP jest zła, a może to TVN czy Polsat wypaczają społeczeństwo na korzyść opozycji.

Zważywszy na treść artykułu do którego jest to komentarz można po raz kolejny powiedzieć: "uderz w stół a nożyce się odezwą." Czyżbyś był czytelnikiem tabloidów?
los moheros / 79.187.37.* / 2007-10-12 12:15
no i znowu pomyje wyborcze manipulują, na PO głosują ci ci co czytaja Encyklopedię, super inteligenci a na PiS niewykształcony ciemnogród. Otóz NIE. . byście sie zdziwili.
Czesio Kiszczak nie będzie dla nas Człowiekim Honoru
a opinia ZYGMUNTA HERBERTA JEST NAM BARDZO BLISKA
Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." - Zbigniew Herbert
~Ech / 194.9.223.* / 2007-10-12 12:14
Tak to jest z badaniami. Prowadzący je zawsze sobie wybierają jakąś teorię, a potem dopasowują wyniki. Równie dobrze można powiedzieć odwrotnie, że wyborcy PIS oglądają TVP i czytają tabloidy.
?! / 2007-10-12 11:59 / Tysiącznik na forum
Przecież TVP, to PiSowska "pralnia" mózgów. Coraz bardziej przypomina to TV Trwam.
los moheros&beretos / 79.187.37.* / 2007-10-12 12:17
ogon Lisa sie odezwał.

co tam w serialu u Ferdka Kiepskiego ?
iqh / 213.158.196.* / 2007-10-12 11:37
jestem gotów się założyć, że jej bezkrytyczni wyznawcy posłusznie zagłosują na PO i LiD. Kiedyś sam lubiłem TVN i TVN24, z tym większym żalem patrzę na to, jak bardzo upolityczniła się ta stacja. To taka elektroniczna wersja GW.
maqfka / 157.25.157.* / 2007-10-12 12:04
Czy jesteś płatnym propagandzistą pis i piszesz tak, bo słuzsz pewnej sprawie? Czy może należysz do tych idiotów, którymi pis za pomocą TVP sprytnie manipuluje?
Pozdrawiam.
jliber / 212.180.147.* / 2007-10-12 09:48
No cóż, znowu widać jak na dłoni poziom inteligencji głosujących na PiS vs PO. Na PiS głosują ci sami którzy z przejęciem czytają o babciach spadających z traktora.
Tomasz.S. / 83.7.28.* / 2007-10-12 09:43
Poza moją osobą, bo od ponad dwóch lat w ogóle nie oglądam TVP i nie słucham PR. Jednak haracz, czyli
"abonament" muszę opłacać, bo czuwa nad tym PiS.
Może niedługo?
byloby to smutne / 157.25.157.* / 2007-10-12 09:42
...czy moi rodacy są rzeczywiście aż tak głupi i naiwni w swojej dużej częsci (gdzieś 1/3), że nie widzą jak bardzo kłamie i manipuluje pis. Jeśli są tzn., że PRL nam się należał a obalenie komuny to był wyłączanie cud.
Przekonam sie już za 9 dni.
qejf / 213.158.196.* / 2007-10-12 11:42
Proszę nie obrażać rodaków! Jeżeli Jeżeli stawiasz PiS-owi zarzut jakiej tam manipulacji, to jak nazwiesz to co w swojej kampanii nienawiści i zakłamania wyprawia LiD?!!
bts / 157.25.157.* / 2007-10-12 12:11
Prawda miałaby obrażać?
LiD nie dorasta PiS do pięt jesli chodzi o kłamstwa i manipulacje.
KoP / 2007-10-13 17:07 / Bywalec forum
LiD w ogóle nie dorasta. To zwykli oszuści i ludzie wyzuci z człowieczenstwa, hipokryci i kłamcy. Posluchaj co oni wygadują i porownaj z tym co robili w poprzedniej kadencji Sejmu, a włos Ci się na glowie zjeży.
JAW / 89.78.40.* / 2007-10-12 09:37
To najlepszy dowód, że TVP jest upartyjniona jak za PRL. Ludzie wybierają takie medium, jakie im pasuje śiwatopoglądowo. Wiadomo, że niedobitki "Trybyny" zagłosują na komuchów, czytelnicy "Wyborczej" na PO, a słuchacze Radia Maryja na PiS. Więc widzowie TVP chcą kaczora. Tylko, że TVP miała być publiczna, a nie urbańska i miała pełnić jakąś misję - teraz wiadomo jaką: służebną wobec władzy jakakolwiek by ona nie była.
ALII / 193.110.99.* / 2007-10-12 09:06
Programy informacyjne w TVP za czasów Wildsteina i Urbańskiego wg mojej oceny zeszły na psy. Propaganda i pro PISowska stronniczość. Żal mi dziennikarzy, że dali się tak upodlić.
Niestety skutek uboczny to fakt, że część ludzi wciąż wierzy w niezależność TVP i propagandę biorą za fachowe informacje.
dcdcdc / 217.74.68.* / 2007-10-12 08:40
... tak wazna informacja, a zostala przeoczona...
Cspostrzegawczy / 2007-10-12 17:59 / Tysiącznik na forum
myślę, że komponujesz, ale ja Ci powiem prawdziwą statystykę zrobioną w zamkniętych społecznościach :
W więzienach 90% głosowało na Tuska, a w zakonach 90% na Kaczyńskiego.

Najnowsze wpisy