Forum Forum inwestycyjneFundusze

Wlasnie ostro wszedłem w Aegona ;)

Wlasnie ostro wszedłem w Aegona ;)

skomentuj
zucker1 / 2007-11-19 17:50
Witam
Chyba wybralem zly moment by mocno wejsc w fundusze akcyjne. Zdecydowalem jednak by wiekszosc z 200 tys zl (60%) zainwestowac w Templeton Asian Growth oraz w Templeton Latin America Fund. Pozostale 40% zostawilem na przeczekanie w funduszu rynku pienieżnego. Teraz chyba wybralbym Obligacje niz Templetona. Co sadzicie o takim portfelu? Templeton nie jest zbyt ryzykowny w tym momencie?
Wyświetlaj:
miki3d / 2007-11-20 16:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Klasyczny portfel zrównowazony. Zapewne zgodny z Twoim inwestorskim "sumieniem".
krzysiek29 / 2007-11-19 19:22 / Uznany Gracz Giełdowy
jednej rzeczy nie rozumiem czy ludzie nic nie widza i sa slepi
Biernac / 79.186.181.* / 2007-11-19 18:24
masz ladne oszczednosci ;-)
a Templeton w jakiej walucie?
pzodrawiam
albertasd / 62.121.76.* / 2007-11-19 18:24
na forum nie wymieniamy sum.
według mnie zły moment.
pozdro
Bartosz Milewski / 2007-11-19 22:48 / Bywalec forum
zucker, spokojnie, każdy moment jest odpowiedni, tylko poczekaj spokojnie, akcje to nie maszynka do robienia pieniędzy , potrzebna Tobie jest cierpliwość a napewno nie osiwiejesz.
Bartosz Milewski / 2007-11-19 23:08 / Bywalec forum
A tak tylko spytam, gdzie masz swojego opiekuna, doradcę. skoro musisz się pytać na forum chyba inwestycja była w Citi Banku albo Open finans, może Expander, albo Money Expert? :) hehe
zucker1 / 2007-11-20 08:59
To była moja decyzja. Doradca proponowal polskie fundusze akcyjne :) Niby teraz dobry moment by kupic tansze akcje.
Bartosz Milewski / 2007-11-20 14:51 / Bywalec forum
Skoro to była twoja decyzja, więc napewno jestes z niej zadowolony, bo była poparta analizami i gruntownym przemysleniem, a krótko mówiąc była poparta z twojej strony tylko i wyłacznie spekulacjami ( tak mi się wydaje) bo wszystki mówią to i TY idziesz w Azje. Ale skoro masz akcje, to na pytanie czy to była dobra decyzja czy zła odpowiesz sobie sam za rok lub dwa.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy