Wybór brokera

Kaprys01 / 2012-03-05 13:18
Którego Brokera polecacie żeby wybrać? Mam mały kapitał i dopiero zaczynam przygode z inwestowaniem, rzecz jasna jak na mój początek koszta nie mogą być za duże!! Więc co możecie mi polecić? Bardzo Was proszę o pomoc!!!
Wyświetlaj:
hols_patryk / 2018-05-17 15:08
ranking polskich brokerów możesz znaleźć na tej stronie - https://polski-broker.pl/, jest tam prezentacja kilku znaczacych brokerów, dokładny opis wad i zalet, wszystko wydaje się obiektywne i bez namawiania
Sara182 / 37.47.156.* / 2018-05-17 11:38
Moim zdaniem FxPro oferuje klientom bardzo uniwersalne warunki, unikalne narzędzia handlowe, szybką realizację i kilka rodzajów platform z wersjami mobilnymi. Wsparcie jest również profesjonalne. Wszystko to plus szybkie wypłaty robi z nich naprawdę dobrego brokera dla wszystkich kto chce handlować.
kajetan13_kaminski / 2018-03-29 12:06
FxPro jest jednym z największych europejskich brokerów z brytyjską licencją, dlatego nie oszukują. Nie miałem z nimi problemów w mojej własnej praktyce. Wszystkie wypłaty w ciągu 1-2 dni. I bardzo polecam FxPro Ctrader. To jest platforma ECN. Jest nowoczesny i bardzo szybki i nie ma żadnych odchyleń.
juliusz_goleba / 2018-02-21 22:13
Ogólnie rzecz biorąc, FzPro jest dobrym pośrednikiem! Wypłata środków działa bez opóźnień, zawsze w granicach regulaminu. Wsparcie jest pomocne, wydajność jest również na poziomie, powiedziałbym nawet, że najlepszy broker z którym pracowałem. Spready nie są najwęższe, ale w porównaniu do większości brokerów są bardzo akceptowalne.
juliusz_goleba / 2018-01-24 20:56
Pracuję z FxPro już od roku i jestem zadowolony prawie ze wszystkiego. Spready są bardzo dobre, a realizacja zleceń natychmiastowa. Doskonała i pouczająca strona internetowa, nowości są zawsze aktualne. Nie mam problemów z wpłatami i wypłatami. Wypłacam zawsze na webmoney.
Penzel R / 94.254.241.* / 2018-01-19 22:13
Nauczyłem się handlować na rynku Forex z FxPro Trading Academy. Bardzo fajny i użyteczny kurs. Można także wypróbować konta demonstracyjne MT4, MT5 i cTrader z maksymalnym demo-saldem wynoszącym 500 000 $. Ponadto, ten broker ma bardzo profesjonalną obsługę klienta i help desk. Konsultacje są dostępne przez całą dobę. Fantastyczny broker dla początkujących.
neiznany / 79.184.253.* / 2017-06-30 15:58
Witam bylem pracownikem tej o to firmy xbulls msuze wam powiedziec iz xbulls jest niby legalny jest knf itp ale to wszystko sciema na poczatku zakladamy konto potem kontakt z opiekunek opiekun na poczatku daje ci zarobic potem wsadzasz wiecej i juz pozniej tracisz wszystko bo specialnie na kierowal cie tak abys wszystko stracil malo tego jak nie zlapia cie na xbullsa dzwonia do ciebie z takich platform jak xlrtrade ,mrtmarkets,promefix, sa to profesionalni oszusci wiec jak ktos to przeczytal to prosze jak najszybciej wypalac swoje ciezko zarobione pieniadze z xbullsa po jak wplaciliscie na inne to z tamtych juz nie odzyskacie pieniedzy jakby ktos chcial wiedziec wiecej prosze kontakt meilowy wiem o tej firmie prawie wszystko krzysss2000@gmail.com jak dzownia mowia witam witam panie januszu tutaj k finase mowia k finasne bo dobrze brzmi a pelna nazwa jest kaukaz finasne xd firma jest zarejsetrowana wiadomo na cyprze wiec tyle o demnie
Nonuno77 / 2016-10-10 10:13
hej,

ja uważam, że jak broker to tylko Polski pod nadzorem KNF. Trejduje od 2011 roku na CFD i mam sporo znajomych traderów. Część z nich połasiło się na darmowe bonusy i do tej pory nie mogą odzyskać wpłaconego depozytu nie mówiąc już o bonusie...
Polski broker mimo swoich wad z reguły jest pod nadzorem i Twoj depozyt jest wowczas bezpieczny. Jaka jest pierwsza zasada profesjonalnego tradera? Chroń depozyt :)
ala_burat1 / 2016-10-07 13:32
Polecam czystego ECN pośrednik, który oferuje czysty ECN smarowania z większą prędkością ping. Przy wyborze okiem pośrednika za ten, który spełnia wszystkie wymagania obrotu oraz zapewnić bezpieczeństwo swoje fundusze.
inwestorFX / 2016-08-01 19:26
Jeżeli chcesz zmienić brokera (albo ogólnie, jeśli ktoś chce zacząć przygodę rynkiem Forex od podstaw) to powinieneś się zainteresować easyMarkets. Będziesz miał dostęp do platformy 24h/7 dni w tygodniu, bezpłatne wpłaty i wypłaty, a także co ważne, jeśli aktywnie działasz na rynku Forex - gwarantowany stop loss, który zapewni ochronę nagłymi zmianami oraz ochronę przed ujemnym saldem.
Witek913 / 79.187.22.* / 2016-07-27 12:38
Co ważne w moim odczuciu to europejskie regulacje,a etx capital takie ma. Zawsze to łatwiej dochodzić swojego, a na rynku już są dobrych parę lat.
Later / 79.191.92.* / 2016-07-17 18:59
właśnie, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z forex to póki co próbuj grać na wersjach demo i wtedy zobaczysz jak ci idzie, czy łapiesz o co chodzi. Fajną platformą jest xsocial (od xtb). Bardzo intuicyjna i przejrzysta
Mat626 / 37.47.7.* / 2016-07-29 15:05
Zgadzam się z Later. Też wybrałem forex i nie żałuje tej decyzji. Może ponownie do nich pójde, zobaczymy co mi tym razem zaoferują.
ostrzegam / 84.123.148.* / 2016-07-17 19:54
Nie polecam realnego u tego brokera, poczytaj opinie o XTB, cuda sie dzieja u tego brokera:)
MrOne / 2016-10-08 08:45
Ja kiedyś ich zmieniłem na HFT bo HFT było po prostu tańsze ale po ostatnich plotkach o HFT, wróciłem do XTB i powiem ci że jest naprawde dobrze. W sumie ja nigdy nie miałem u nich problemów i tylko zmieniłem na HFT przez ceny ale teraz na tym ich standardzie i tak są niskie spready więc ja akurat ich polecam.
BartłomiejH / 77.115.3.* / 2016-07-13 13:08
Zawsze warto się poradzić, ja też to zrobiłem na początku, a i na demo cwiczyłem zamianim kase wyłożyłem.. Takie demo mają na tms i tam też działam. Przekonało mnie przede wszystkim, że to nie mm . Poczytaj o co chodzi z money makerem.
Dolcio5564 / 2016-10-10 18:54
jeżeli juz to chyba market maker :-)
i muszę Cię rozczarować oni też są MM
honkyFX / 2016-07-12 11:52
Ja osobiscie polecam bdswiss. Broker dosc swiezy jezeli chodzi o Polske, ale z tego co widze jest dosc mocno rozpoznawalny w Niemczech/szwajcari/austri bo sporo reklam w tv maja wlasnie w tych krajach. Spread calkiem ok jak na mm 1.2pipsa na edku. Gralem na brexicie, nfp nie zauwazylem zdnych rekwotow czy poslizgow. Egzekucja poki co najlepsza z platform na ktorych bylem (iron, fxtm, fxpro, hft). Support klasycznie w jezyku polskim, managerowie kont rowniez. Wplaty wyplaty dzialaja sprawnie, poki co odpukac nie mialem zadnych problemow.

Zreszta ja polecam zawsze przetestowanie platformy. Ja otwieram rachunek wplacam sobie przykladowo 500-1000e i sprawdzam jak egzekucja, obsluga itd funkcjonuje. Jak jestem zadowolony to dorzucam sobie docelowa kase.
Dagma / 2012-07-02 15:10
Ja wybrałam www.ironfx.com jako brokera i jestem bardzo zadowolona. Najlepiej zacznij od konta demo, a potem spróbuj tam zainwestować ;)
Dolcio5564 / 2016-10-10 18:57
a ty słyszałaś co tam się u nich dzieje?
raczej omijał bym szerokim łukiem
nie wypłacają kasy
mają kilka spraw z klientami..
Zadowolony_2015 / 217.67.211.* / 2015-02-24 11:08
Jeden z moich przyjaciół przedstawił mi walory oraz możliwości Inwestowania na platformie Meta Trader 4 poprzez Londyńskiego Brokera bardzo dobrze kojarzonego na całym Świecie.
Nie rozumiem jaki jest powód, że Potencjalni Inwestorzy wybierają droższe oferty ?

Sprawdziłem Konto Swap Free Standard Account i muszę stwierdzić, że jest bardzo atrakcyjne, dodatkowym atutem jest fakt że w ostatnim czasie GKFX wprowadził Konto VIP !
Co do konta VIP nie znam Brokera który proponowałby takie warunki przy tak niskiej wpłacie początkowej ( 25.000 $ ) !!!

Gram na Walutach, Indeksach i Złocie - bardzo podobają mi się Wolumeny Transakcji - gdzie indziej otwierając 50 lotów złota mocno obciążamy swój Kapitał a tutaj jest zupełnie inaczej.
Gram już kilka miesięcy i muszę powiedzieć, że Bardzo odpowiada mi sposób podejścia do klienta - informacje przekazywane przez Opiekuna Rachunku są Rzetelne więc nie muszę szukać ich na własna rękę i marnować czasu który jest dla mnie bardzo cenny.
Prowadzę dużą firmę więc ciągłe wyjazdy są na porządku dziennym - nie przeszkadza mi to w Inwestowaniu i nie zawsze mam przy sobie laptopa - korzystam ze Smartfona na Androidzie i jestem zadowolony, czasem bywają problemy z zasięgiem, ale jeżeli ciągle się przemieszczam to jest raczej normalne.

Polecam GKFX jako bardzo dobre i sprawdzone narzędzie Inwestycyjne.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy