Wybór brokera

Kaprys01 / 2012-03-05 13:18
Którego Brokera polecacie żeby wybrać? Mam mały kapitał i dopiero zaczynam przygode z inwestowaniem, rzecz jasna jak na mój początek koszta nie mogą być za duże!! Więc co możecie mi polecić? Bardzo Was proszę o pomoc!!!
Wyświetlaj:
Maja Krasińska / 178.43.74.* / 2019-11-30 19:43
Świetny niezawodny broker. Używam FxPro od ponad roku i zawsze wypłacają moje zarobione pieniądze bez żadnych pytań i opóźnień.
MalwinaKracz / 185.246.208.* / 2019-11-04 16:47
Handluję z nimi od dłuższego czasu i podoba mi się, że rozwijają się i poprawiają warunki handlu. Cały czas rośnie także liczba narzędzi dostępnych dla nas. Realizacja zamówień jest dobra, nie mam na co narzekać. Wypłata środków nie jest natychmiastowa, ale ogólnie bezproblemowa. Wsparcie zawsze szybko odpowiada na wynikające pytania.
StaszekKiz / 178.43.228.* / 2019-10-23 16:07
Pracuję z tym brokerem od około trzech miesięcy, i póki co nie mam na co narzekać. Dają spokojnie pracować, nie wprowadzają cię w saldo minusowe i nie działają na moją niekorzyść. Wpłaty i wypłaty są wystarczająco szybkie. Obsługują wiele różnych systemów płatności elektronicznych. Było kilka niespójności, ale wszystko zostało rozstrzygnięte przy pomocy wsparcia bez konfliktów.
Jan Pawel / 185.246.208.* / 2019-10-03 22:30
FxPro jest fajnym brokerem, handluję tutaj od ponad dwóch lat i nigdy nie żałowałem swojego wyboru, i nie chciałem przestawić się na innego brokera. Podoba mi się tutaj prawie wszystko, jedyne, to depozyt wejściowy mógł by być delikatnie niższy.
AdamKas / 185.246.208.* / 2019-09-30 18:38
Główną zaletą współpracy z nimi jest to, że zawsze wypłacają twoje zarobione pieniądze bez problemu. Firma jest bardzo adekwatna i zawsze wychodzi naprzeciw swoim klientom. Jeśli robisz wszystko w ramach regulaminu, nie powinno być problemów z danym brokerem.
Michał.Kulicz / 178.43.240.* / 2019-09-30 17:21
FxPro jest dość dużym i niezawodnym brokerem. To, że mają wszystkie główne europejskie licencje, już wiele mówi o nich. Obsługa klienta jest bardzo profesjonalna, wsparcie działa przez całą dobę w dni powszednie, terminal również działa be zarzutu, i narazie nie miałem z nim żadnych problemów.
JakubK1037 / 178.43.243.* / 2019-09-02 21:49
Handluję na rynku Forex od prawie 3 lat, i przez cały ten czas nigdy nie widziałem brokera forex, który byłby tak dobry pod prawie każdym względem. Nie ma żadnych ograniczeń dla doradców, a platformy są bardzo wygodne i proste w obsłudze. Zapewniają również dość dobrą i niezawodną obsługę klienta, która jest naprawdę profesionalna.
DamianKoczha / 178.43.243.* / 2019-09-02 13:47
Duży i niezawodny broker. Lubię strategię transakcyjną skalpowania, więc najważniejsze, że fxpro może zaoferować mi wąskie spready i natychmiastową realizację. Bardzo przyjemnie jest pracować bez żadnych problemów, opóźnień i ciągłych zawieszeń, z którymi często się spotkałem u innych brokerów, nawet dość dobrze znanych. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z ich usług, i polecam wszystkim spróbować.
Jerzy840 / 178.43.243.* / 2019-08-31 13:25
Tak powinien wyglądać i zachowywać się profesjonalny broker, jestem mega zadowolony z usług FxPro. Pieniądze są szybko wypłacane (istnieją różne sposoby na wypłatę), oczywiście miałem zyski i straty, ale nie bez tego. Teraz pracuję tylko na spokojnym rynku. Wykonują kawał dobrej roboty, platformy są różnorodne - każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejsze jest to, że działają nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat i nie byli wplątani w żaden skandal, bo w dniach dzisiejszych pojawia się co raz to więcej wałów typu dzisiaj jest broker, a jutro podziękowali, upadli i twoje pieniążki poszły razem z nimi... Polecam FxPro za profesjonalizm i niezawodność.
RyszardR15 / 178.43.225.* / 2019-08-01 22:18
Niedawno zacząłem handel za pośrednictwem FxPro. Wydajność Ctradera jest idealna i po prostu mega-szybka. Najlepsza platforma na której kiedykolwiek pracowałem. Po europejskim miarkam, spready są do zniesienia. Wypłaty robię na kartę, dla mnie najbardziej komfortowy sposób. Ogólnie na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony, zobaczymy co będzie dalej.
tomasz grupa / 5.172.232.* / 2019-07-30 15:07
Polecam wam poradnik z zamkniętej grupy dotyczący internetowego zarobku , efekty mnie przerosły,
da się zarobić do kilku tyś miesięcznie...
na stronie: systemzarabiania.pl

ja wychodze od 1800zł do 2500zł dziennie
Samson01 / 178.43.89.* / 2019-07-01 13:04
Pracuję z FxPro od dłuższego czasu i w zasadzie ufam temu brokerowi. Nie zrobili mi nic złego, straty wynikały tylko z moich własnych błędów. Tak naprawdę podoba mi się usługa i wsparcie techniczne, interfejs działa elegancko, a wykonanie jest natychmiastowe. Na spready też w sumie grzech narzekać. Wypłaty w ciągu jednego lub dwóch dni, w zależności od sposobu wypłaty. Jeśli masz doświadczenie i swoją strategię, możesz tutaj zarobić.
Cyrył / 178.43.233.* / 2019-06-26 23:29
Mam bardzo pozytywne doświadczenie z Fxpro i lubię z nimi współpracować. To mój pierwszy broker i nie współpracowałem z innymi firmami narazie. Dwa lata temu byłem bardzo nowy na rynku forex, nic o tym nie wiedziałem i po tygodniu handlu na demo zdecydowałem, że mogę spróbować handlować na prawdziwym koncie. Po rejestracji zdeponowałem 250 $ i oczywiście straciłem wszystkie pieniądze w ciągu kilku godzin. Ale nie poddałem się i uczyłem się przez trzy lub cztery następne miesiące. Chcę zauważyć, że FxPro zapewnia bardzo dobre możliwości uczenia się. Po tym czasie ponownie wpłaciłem pewną kwotę, i od tego czasu wszystko idzie w miarę dobrze. Nie mogę powiedzieć, że jestem już doświadczonym handlowcem, ale trochę zarabiam. Warunki pracy są bardzo wygodne i nie planuję niczego zmieniać.
Natan875 / 178.43.229.* / 2019-05-28 16:26
Jestem zaskoczony widząc negatywne opinie na temat FxPro, ponieważ moim zdaniem FxPro jest zdecydowanie jednym z najbardziej wiarygodnych brokerów, z którymi można handlować. Używam tego brokera od dwóch lat i jestem zadowolony z usług przez nich oferowanych. Mają zdecydowanie dobre podejście do klienta, wygodne narzędzie do handlu i nie oszukują. Oferują również ochronę przed ujemnym bilansem i są regulowani przez Cysec i FCA. Moim zdaniem nie ma co narzekać, nikt nie jest idealny.
FabianP / 178.43.244.* / 2019-04-29 12:39
Współpracuję z Fxpro od prawie 5 lat i z moich obserwacji wynika że bardzo się rozwineli i znacznie poprawiły obsługę. Naprawdę niezawodny i znany broker, który zapewnia wysokiej jakości wsparcie, szybkie i nowoczesne platformy oraz dobre spready. Co najważniejsze, jestem pewien że wszystko co zarobię mogę bez problemu wypłacić.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy