Forum Forum inwestycyjneFundusze

z jakich DM korzystacie?

z jakich DM korzystacie?

student_mel / 2010-07-05 10:53
Chodzi mi o te DM z obsługą przez internet.
Wyświetlaj:
aksdoan231 / 83.11.51.* / 2010-07-11 00:40
CDM Pekao, ale po ostatnich awariach przenoszę się do BPH-u. Tam nie ma zddzierstwa za byle co. Polecam.
dumniy / 2010-07-07 21:06
Alior.- Super program NOL Pokazujący zlecenia, notowania i inne dane w czasie rzeczywistym , teoretycznie moża monitorować cały WIG na raz ( po około 80 spóek w zakładce), Bardzo przyjemny i prosty w obsłudze serwis składania zleceń
jak i ogólnie w jednym miejscu za pomocą internetu ogarnia się wszystkie rzeczy zwiazane z bankiem i jego usługami. Wszystko czytelnie. Makler z którym podpisałem umowę bardzo pomocny wszytko wyjaśnia nawet przez telefon i oddzwania jak nie mógł odebrać telefonu. Naprawdę zachęcam do korzystania z ich usług.
Minus jest jeden ,ale duży mam nadzieję że się to zmieni niedługo 0,38% od zlecenia kupna i od sprzedaży to moim zdaniem na dzisiejsze czasy trochę za dużo. jak Ktoś chce realizowac małe zyski 1,5-3% to jednak zżera za dużo trochę. Day trading jest bardzo przyzwoity 0,2% dla tranzakcji odwrotnej. Ale 038% za tranzakcje to za duzo tym bardziej ze można spokojnie znaleść z 0,25% XTB
ad... / 77.65.73.* / 2010-07-07 23:25
Potwierdzam w/w informacje, warty jest również uwagi DM BRE i z tych dwóch warto wybrać właściwy.
Co do prowizjiw ALIOR to nie jestem przekonany, że opłata się zmniejszy, należy raczej przypuszczać, że wraz ze wzrostem zainteresowania klientów opłaty będą się zwiększały ale:
1. prowizja jest negocjowalna przy zawieraniu umowy,
2. członkostwo w SII daje zniżkę na prowizje.
niezalogowany dumniy / 83.7.123.* / 2010-07-09 16:34
Negocjowalna ,ale jeśli masz większy kapitał, i obroty miesięczne ponad 60 tyś, wtedy faktycznie warto się zjawić w banku i proponować jakieś zmiany pod zarzutem mało -konkurtencyjnej oferty. Ja niestety narazie wykręcam około 25 tys/msc ale systematycznie zwiększam kapitał więc pełen nadzieji odwiedze ich pod koniec roku z propozycją obnizenia opłat . Mam nadzieję że mi nie odmówią bo cóż XTB czeka na mnie i wydzwania.
A wiadomo aktywny klijent to klijent dający zarobić.
kornik77 / 2010-07-06 17:06
Od połowy maja tego roku jestem realnym inwestorem,a konto mam w DM WBK.
Do końca roku nic niepłace za prowadzenie.
Dlaczego WBK ?
1tam posiadam rachunek ROR oraz j.u w funduszu
2wiekszość banków to placówki, które udzielają tylko kredytów konsumpcyjnych.
3jako początkujący inwestor nie zwracłem uwagi na różnice w ofertach DM.
Do studenta / 89.200.162.* / 2010-07-05 23:37
Ja z DM BOŚ i Beskidzki Dom Maklerski. W tych czasach to chyba wszyscy mają obsługę przez internet.
BDM miał wtedy blisko Punkt Obsługi Klienta a ja nie miałam wtedy dostępu do kompa. A w DM BOŚ mam IKE, bo póżniej okazało się, że BDM IKE nie prowadzi.
London / 2010-07-06 00:04 / Bywalec forum
Już temat gdzieś był wcześniej . Ale jak coś to według mnie najlepsza jest Bossa . Zresztą jak popatrzysz po rankingach to własnie Bossa w nich często zajmuje czołowe miejsca.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy