Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zmiany w OFE nie zaszkodzą prywatyzacji

Zmiany w OFE nie zaszkodzą prywatyzacji

Money.pl / 2009-11-16 14:01
Komentarze do wiadomości: Zmiany w OFE nie zaszkodzą prywatyzacji.
Wyświetlaj:
Bernard+ / 83.27.75.* / 2010-11-24 15:08
Problemy polityczne są jak ser camembert:, gdy odkłada się je na dłużej, to zaczynają cuchnąć i rozłażą się. Napisał Edgar Faure

A kolejne polskie Rządy wciąż odkładają problem deficytu finansów publicznych na później i nie poprawiają systemu organizacji państwa, aby państwo i jego administracja nie miało tak dużo niepotrzebnych i tak niesprawiedliwie rozłożonych kosztów, ale stale psują Polskie Państwo. Raka należy usunąć z organizmu chorego człowieka. Polska znów jest chorym człowiekiem Europy nadal udającym atletę gospodarczego. Rakiem są koszty stałe przywilejów emerytalnych i podatkowych dla zbyt licznej rzeszy obywateli oraz koszty niepotrzebnie rozrośniętej administracji. Ale rządzący lekarze maja kwalifikacje kiepskich felczerów i serwują tylko zimne okłady i środki przeciwbólowe oraz kłamliwą pociechę, że będzie dobrze. Oraz sączą słodkie lekarstwo kłamstwa i odkładają spłatę rosnącego zadłużenia zadłużania narodu, czyli zabierania pracującym polakom nawet tych pieniędzy, których jeszcze nie zarobili na coraz dłuższe terminy, co jeszcze bardziej przyspiesza wzrost zadłużenia, bo kredyty i obligacje są coraz droższe.
erppl / 217.153.227.* / 2009-11-16 14:01
różnica panie Rostowski jest taka, ze jak ZUS będzie miał moje obligacje to po śmierci nikt mi ich nie wykupi, przepadną na rzecz ZUS, OFE muszą mi wyplacic. mogłby Pan obiecać nawet dwa razy tyle obligacji ile kupuje OFE bo i tak pozostaną tylko na papierze i umrą razem z właścicielem. Wolę wróbla w garści niż słowika na dachu. Tak samo jak większość woli mierne dolary za którymi stoi bank USA o największym na świecie zaufaniu niż mocny PLN kraju, którego prezydent i rząd nie gwarantują nic. kto mi obieca, że za 40 lat podobny do kaczora cwaniak powie, że stare obligacje są nieważne (już raz tak zrobił). Tusk i spółka nie kombinujcie bo zaraz mi się pomiesza w której partii jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy