Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

7Levels przeportuje i wyda na Nintendo Switch symulator 'Football Cup 2020'

0
Podziel się:

7Levels przeportuje i wyda na Nintendo Switch symulator piłki nożnej - "Football Cup 2020", podała spółka. To kolejny tytuł autorstwa Inlogic Software.

7Levels przeportuje i wyda na Nintendo Switch symulator 'Football Cup 2020'
bEsiJWPV

Symulator piłki nożnej "Football Cup 2020" na urządzenia mobilne ściągnęło dotychczas ponad 10 mln użytkowników. Średnia ocen wynosi wysokie 4,1/5 i składa się na nią 319 237 recenzji. Podobnie jak w przypadku "Solitaire TriPeaks Rose Garden" port, za który odpowiada 7Levels, jest wersją premium dotychczasowego tytułu i będzie dostępny w Nintendo eShop, podano.

"Cieszy nas, że odpowiadamy za port tytułu, który wzbudza tak duże zainteresowanie w sklepie Google Play. 'Football Cup 2020' jest dynamiczną grą, która zyska na precyzyjnym sterowaniu, dostępnym w wersji na konsolę Nintendo Switch. Zarazem powiększamy nasze portfolio o kolejny, popularny gatunek - lubiane na całym świecie gry sportowe" - powiedział wiceprezes 7Levels Krzysztof Król, cytowany w komunikacie.

Tytuł skupia się na meczach klubów oraz reprezentacji narodowych z całego świata. Użytkownik może sprawdzić swoje umiejętności w jednym z czterech dostępnych trybów: sezon, turniej, trening oraz kariera.

bEsiJWPX

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od czerwca 2018 r.

bEsiJWQy
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)