Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
22.06.2020 13:55

7Levels przeportuje i wyda na Nintendo Switch symulator 'Football Cup 2020'

7Levels przeportuje i wyda na Nintendo Switch symulator piłki nożnej - "Football Cup 2020", podała spółka. To kolejny tytuł autorstwa Inlogic Software.

Podziel się
Dodaj komentarz

Symulator piłki nożnej "Football Cup 2020" na urządzenia mobilne ściągnęło dotychczas ponad 10 mln użytkowników. Średnia ocen wynosi wysokie 4,1/5 i składa się na nią 319 237 recenzji. Podobnie jak w przypadku "Solitaire TriPeaks Rose Garden" port, za który odpowiada 7Levels, jest wersją premium dotychczasowego tytułu i będzie dostępny w Nintendo eShop, podano.

"Cieszy nas, że odpowiadamy za port tytułu, który wzbudza tak duże zainteresowanie w sklepie Google Play. 'Football Cup 2020' jest dynamiczną grą, która zyska na precyzyjnym sterowaniu, dostępnym w wersji na konsolę Nintendo Switch. Zarazem powiększamy nasze portfolio o kolejny, popularny gatunek - lubiane na całym świecie gry sportowe" - powiedział wiceprezes 7Levels Krzysztof Król, cytowany w komunikacie.

Tytuł skupia się na meczach klubów oraz reprezentacji narodowych z całego świata. Użytkownik może sprawdzić swoje umiejętności w jednym z czterech dostępnych trybów: sezon, turniej, trening oraz kariera.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od czerwca 2018 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz