Notowania

technologie
20.03.2019 12:14

7Levels zadowolony z premiery 'Golf Peak', gra uzyskała wsparcie Nintendo

Warszawa, 20.03.2019 (ISBnews) - 7Levels jest zadowolony z premiery gry "Golf Peak" na Nintendo Switch. Gra uzyskała oficjalne wsparcie w kanałach Nintendo, poinformował wiceprezes 7Levels Krzysztof Król. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z premiery. Gra zbiera świetne recenzje, a dodatkowo nasz trailer został opublikowany zarówno w oficjalnym kanale Nintendo jak i IGN.com. Ponadto średnia ocena z recenzji gry oscyluje na poziomie 8/10. To wszystko daje potencjał na naprawdę dobrą sprzedaż" - powiedział Król, cytowany w komunikacie.

Zarówno przystępny system rozgrywki, jak również minimalistyczna, ale dopracowana w najmniejszych szczegółach oprawa graficzna doskonale wpasowują się w klimaty tak lubiane przez fanów tego gatunku, podkreślono w materiale.

"Golf Peaks" to druga po "Warplanes: WW2 Dogfiht" premiera, gdzie 7Levels występuje w roli wydawcy.

"Wszystko wskazuje jednak na to, że oba tytuły przyniosą spółce dodatkowy dochód, który pozwoli na rozwinięcie działalności wydawniczej w 2019 roku. Prowadzimy kilka interesujących rozmów" - wytłumaczył wiceprezes 7Levels.

"Golf Peaks" łódzkiego studia Afterburn trafił do sprzedaży na konsolę Nintendo Switch w Europie, Australii i Ameryce Północnej w miniony czwartek. Cenę gry ustalono na 4,99USD/4,99EUR.

7Levels kończy już pracę nad kolejną własną produkcją, której premiera przewidziana jest na przełom drugiego i trzeciego kwartału 2019 r.

"Development powoli dobiega końca. Na rozpoczynających się właśnie targach GDC/GameConnection w San Francisco odbędziemy kilka ważnych spotkań m.in. z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz przedstawicielami amerykańskiego oddziału Nintendo. Chcielibyśmy porozmawiać na temat ewentualnej współpracy i wsparcia przy promocji nowej gry" - zapowiedział prezes 7Levels Paweł Biela, cytowany w komunikacie.

Szczegóły dotyczące tytułu są ze względów promocyjnych wciąż objęte tajemnicą, zaznaczono w informacji.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od czerwca 2018 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz