Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Apator: Relokacja produkcji Apator Powogaz opóźni się o kilka miesięcy

0
Podziel się:

Rozmowy z kontrahentem Apator Powgaz - spółki zależnej Apatora - w sprawie zbycia nieruchomości w Poznaniu zostały wznowione, poinformował prezes Apatora Mirosław Klepacki. Tym samym proces relokacji fabryki tej spółki opóźni się najwyżej o kilka miesięcy.

Apator: Relokacja produkcji Apator Powogaz opóźni się o kilka miesięcy
bEspTCbp

"Rozmowy w sprawie relokacji fabryki ponownie trwają, zatem opóźnienie tego procesu wyniesie najwyżej kilka miesięcy" - powiedział Klepacki w trakcie wideokonferencji.

Na początku kwietnia Apator Powogaz informował, że otrzymał od kontrahenta, z którym zawarł list intencyjny, informację o wstrzymaniu się od podpisania umowy przedwstępnej nabycia nieruchomości w Poznaniu na okres kilku miesięcy. Tym samym wstrzymany został także proces relokacji działalności spółki zależnej.

W styczniu Apator Powogaz zawarł z podmiotem z branży deweloperskiej list intencyjny dotyczący zbycia nieruchomości w centrum Poznania za wstępnie 61 mln zł.

bEspTCbr

Grupa Apator specjalizuje się w obszarze aparatury łączeniowej oraz pomiarowej, a także systemów IT. Spółka jest notowana na GPW od 1997 r. W 2019 r. spółka miała 878,34 mln zł skonsolidowanych przychodów.

bEspTCbS
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)