Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
10.07.2020 09:45

Atal wprowadził do oferty 272 lokale w ramach II etapu Apartamentów Karolinki

Atal uruchomił sprzedaż 272 mieszkań w ramach drugiego etapu gliwickiego projektu - Apartamentów Karolinki, podała spółka. Planowany termin oddania drugiego etapu inwestycji Apartamenty Karolinki do użytkowania to II kwartał 2022 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W ramach drugie etapu zaprojektowano cztery - liczące od trzech do czterech pięter - budynki, w których powstaną 272 mieszkania o powierzchniach od 26 do 116 m2. Będą to lokale o zróżnicowanych układach - funkcjonalne kawalerki oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe apartamenty" - czytamy w komunikacie.

W ramach pierwszego etapu Apartamentów Karolinki realizowanych są trzy budynki, w których powstaje 251 mieszkań - wolnych jest jeszcze 147 z nich, przypomniano.

Poza Apartamentami Karolinki w ofercie Atalu na Śląsku znajdują się także inne projekty. Deweloper oferuje mieszkania z I i II etapu inwestycji Nowy Brynów - osiedla zlokalizowanego w południowo-zachodniej części Katowic przy ul. Rzepakowej, nieopodal Katowickiego Parku Leśnego. Sprzedaż trwa także w Sokolska 30 Towers. To nowoczesny kompleks o charakterze mieszkaniowo-biurowym usytuowany w samym centrum stolicy Śląska, przy ulicy Sokolskiej, podsumowano.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
10-07-2020

SasaOmijać tą firmę szerokim łukiem dobrze radzę.

Rozwiń komentarze (1)