Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek spożywczy
08.10.2019 08:41

CBŚ odnalazło serwer produkcyjny ZM Henryk Kania i przekazał go spółce

Warszawa, 08.10.2019 (ISBnews) - Centralne Biuro Śledcze Policji odnalazło serwer produkcyjny należący do Zakładów Mięsnych Henryk Kania na terenie nieruchomości należącej do osoby trzeciej i 3 października 2019 r. zwróciły go spółce, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarządca ustanowiony dla spółki w przyspieszonym postępowaniu układowym - Mirosław Mozdżeń powziął wiadomość, iż po dniu złożenia przedmiotowego zawiadomienia, organy ścigania (Centralne Biuro Śledcze Policji) odnalazły przedmiotowy serwer na terenie nieruchomości należącej do osoby trzeciej i go zabezpieczyły. Dnia 3 października 2019 r. serwer został zwrócony spółce, przy czym dopiero dnia 7 października 2019 r. możliwe było potwierdzenie, iż jest to serwer należący do spółki" - czytamy w komunikacie.

W połowie września zarządca ZM Henryk Kania w restrukturyzacji złożył do Prokuratury Rejonowej Katowice - Południe w Katowicach zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstw przez członków zarządu m.in. polegającego na przywłaszczeniu cudzej rzeczy ruchomej w postaci serwera spółki oraz danych znajdujących się na nim, co uniemożliwiło prowadzenie przez spółkę działalności.

Zakłady Mięsne Henryk Kania są notowane na rynku głównym warszawskiej giełdy od marca 2012 r. Przychody ze sprzedaży wyniosły 1,14 mld zł w 2018 r.

Tagi: rynek spożywczy, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-10-2019

KomunaPiSCo tam się dzieje?

08-10-2019

AdwZarząd i właściciel się skupili na kombinowaniu zamiast na zarabianiu pieniędzy. Takie efekty jak ktoś idzie na skróty. Tylko konsulting i kancelarie … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)