Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
25.03.2020 14:17

CFG ma umowę dot. m.in. przeniesienia praw autorskich do dwóch gier

Creative Forge Games (CFG) podpisał z firmą z branży gier umowę, dotyczącą przeniesienia majątkowych praw autorskich do gier komputerowych "Hard West" i "Hard West: Scars of Freedom", udzielenie zezwolenia na wykonywanie autorskich praw zależnych oraz przeniesienie praw do assetów związanych z grami, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Jednocześnie kupujący udzielił spółce licencji niewyłącznej, na czas nieoznaczony, do korzystania z gier już wydanych (tj. wersji na PC, Nintendo Switch) a także do wersji mobile i konsolowych, o ile ich wydanie nastąpi do dnia 31 stycznia 2021 r. Przychody ze sprzedaży gier wydanych na wspomnianych platformach we wskazanym terminie przysługują wyłącznie emitentowi. W ramach realizacji umowy emitent otrzyma wynagrodzenie w wysokości 650 000 zł" - czytamy w komunikacie.

CreativeForge Games (CFG) to wchodzące w skład grupy kapitałowej PlayWay studio developerskie tworzące własne gry na komputery PC i konsole. Spółka została założona w 2011 roku. Jest notowana na NewConnect od maja 2018 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz