Notowania

technologie
18.03.2019 08:58

Cherrypick Games ma umowę na re-publishing czterech gier sprzed 2017 r.

Cherrypick Games zawarł z włoską firmą Bending Spoons umowę o udzielenie wyłącznej licencji w zakresie publikacji, marketingu i sprzedaży czterech wydanych przed 2017 rokiem gier na platformie stworzonej przez licencjobiorcę. Cherrypick Games otrzyma od partnera 110 tys. USD.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Cieszymy się, że zapomniane tytuły, nad którymi kiedyś pracowaliśmy, wkrótce trafią na rynek w odświeżonej wersji. Na tym etapie nie możemy jeszcze zdradzić, o które produkcje chodzi, ale są to proste gry, obecnie nieprzynoszące spółce przychodów. Dzięki udzielonej licencji, bez żadnych kosztów po naszej stronie, znów zaczną zarabiać. Spółka, która została wydawcą, Bending Spoons, cieszy się bardzo dobrą renomą w branży. To młoda firma, która w niezwykle krótkim czasie zdobyła masę odbiorców. Stworzone przez nią aplikacje zostały pobrane dziesiątki milionów razy i codziennie są odkrywane przez setki tysięcy nowych użytkowników, to imponujący wynik. Oprócz korzyści finansowych, jakie przyniesie nam umowa, zadbaliśmy także o to, by móc uczyć się na graczach - po wydaniu tytułów przez Bending Spoons będziemy mieli dostęp do bardzo cennych dla nas danych i wskaźników, dotyczących ich zachowań. Dzięki tej wiedzy udoskonalimy swoje obecne i przyszłe tytuły" - powiedział prezes Cherrypick Games Marcin Kwaśnica,
cytowany w komunikacie.

Spółka podkreśla, że w portfolio wciąż ma kilka gier, które mogą przejść re-publishing. Obecnie rozważa wydanie w ten sposób dwóch najbardziej popularnych wśród graczy tytułów: "Touchdown Hero" i "Sports Hero", podsumowano.

Cherrypick Games to producent gier mobilnych oraz na platformy PC i konsole. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2017 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz