Notowania

rynek spożywczy
11.10.2019 15:12

Corteva Agriscience wprowadza drugą markę nasion w Polsce

Warszawa, 11.10.2019 (ISBnews) - Corteva Agriscience wprowadza drugą markę nasion w Polsce - Brevant, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Corteva Agriscience wprowadza w życie odważny plan, aby skoncentrować i zrównoważyć swoje portfolio marek nasion w Polsce. Ta strategia pozwoli nam lepiej służyć klientom - zarówno rolnikom, jak i sprzedawcom detalicznym oraz dystrybutorom - poprzez bardziej zróżnicowane, poszerzone i mocniejsze portfolio produktów. Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić, że Brevant dołączy do marki Pioneer jako globalna marka nasion Cortevy. Producenci mogą zaufać produktom posiadającym materiał siewny pod marką Brevant, za którym stoją najnowsze innowacje w zakresie nasion i potwierdzone znakomite rezultaty w zastosowaniu" - powiedział kierownik sprzedaży roślin w Corteva Agriscience w Polsce Paweł Trawiński, cytowany w komunikacie.

Produkty pod marką nasion Brevant posiadają innowacyjny sposób pakowania (Easy Open Technology), który zapewnia szybkość i bezpieczeństwo podczas otwierania, a także zabezpieczenie przed podrabianiem, podano także.

Corteva Agriscience jest publiczną globalną firmą specjalizującą się w rolnictwie. 1 czerwca 2019 roku Corteva Agriscience stała się niezależną publiczną firmą, do tej pory występowała jako Dział Rolniczy DowDuPont.

Tagi: rynek spożywczy, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz