Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

DataWalk Inc. ma umowę dot. sprzedaży oprogramowania w Kanadzie

0
Podziel się

DataWalk Inc., spółka zależna DataWalk, podpisała umowę z jedną z największych komend policji w Kanadzie, podała spółka. Umowa dotyczy sprzedaży oprogramowania DataWalk.

DataWalk Inc. ma umowę dot. sprzedaży oprogramowania w Kanadzie
bDZdOwrV

"Zarząd spółki uznał fakt podpisania umowy za informację poufną, ponieważ istnieją przesłanki, że współpraca z klientem może mieć pozytywny wpływ na przyszłą sytuację finansową i pozycję konkurencyjną grupy kapitałowej emitenta w Ameryce Północnej" - czytamy w komunikacie.

DataWalk (dawniej PiLab) to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna). Spółka była notowana na NewConnect od 2012 r., a w 2019 r. zadebiutowała na rynku głównym GPW.

bDZdOwsy
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)