Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Do współpracy z Biedronką zgłosiło się ok. 800 regionalnych producentów

2
Podziel się

Do współpracy z Biedronką zgłosiło się ok. 800 regionalnych producentów, podała sieć. Wnioski są analizowane, a kolejne nowe propozycje od lokalnych producentów trafiają do oferty sieci. Akcję "Czas na wspieranie małych producentów" Biedronka ogłosiła w połowie kwietnia.

Do współpracy z Biedronką zgłosiło się ok. 800 regionalnych producentów
(money.pl)
bErnTusB

"Zdecydowana większość, bo aż 90% nadesłanych zgłoszeń, dotyczy produktów spożywczych, a więc tego, czego przede wszystkim poszukują klienci sieci. Na kolejnym miejscu znajdują się propozycje kosmetyków tj. blisko 8%, a pozostałe to tzw. non-food i chemia gospodarcza. Zgłoszenia napływają stale z całej Polski, a gdyby analizować przedsiębiorczość regionów miarą liczby zgłoszeń, najbardziej aktywne jest województwo małopolskie - 13% wszystkich zgłoszeń. Następnie ex-aequo mazowieckie i śląskie (po 12%), na czwartym miejscu jest Wielkopolska (10%)" - czytamy w komunikacie.

Lokalne zgłoszenia dotyczą też polskich warzyw i owoców. Do tej pory do programu zgłosiło się 20 producentów z tej kategorii, podano także.

Akcja "Czas na wspieranie małych producentów" jest prowadzona przez Biedronkę bezterminowo, a produkty trafiają do specjalnej oferty regularnie co dwa tygodnie.

bErnTusD

W 2019 r. sieć Biedronka współpracowała z ponad 1 000 polskich dostawców. Pochodziło od nich 93% produktów sprzedawanych w sklepach sieci.

W I kw. br. sieć Biedronka otworzyła 11 sklepów i zamknęła 3 placówki. Na koniec marca br. sieć Biedronka liczyła 3 010 placówek o łącznej powierzchni 2,03 mln m2.

bErnTute
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Krzysztof
rok temu
W 2019 r. sieć Biedronka współpracowała z ponad 1 000 polskich dostawców. - Czy to są polskie firmy czy zagraniczne zarejestrowane w Polsce? wprowadzacie ludzi w błąd
Ghut
rok temu
Ludzie, nie dajcie się tym złodziejem, bo wyjdziecie jak Zabłocki...