Notowania

giełda
20.03.2019 16:00

Ferro wybrało doradcę w zakresie projektów M&A

Ferro nawiązało współpracę z podmiotem specjalizującym się w doradztwie w zakresie projektów M&A - firmą VCP Polska, podało Ferro.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Współpraca została nawiązana w celu realizacji Strategii F1 w zakresie intensyfikacji ekspansji rynkowej oraz wzmocnienia udziałów rynkowych w drodze projektów M&A. W ramach współpracy doradca dokona analizy zarówno rynków, jak i konkretnych podmiotów pod kątem potencjalnych transakcji M&A oraz będzie wspierał emitenta podczas działań związanych z realizacją projektów M&A" - czytamy w komunikacie.

Zarząd Ferro zwraca uwagę, iż projekty M&A są procesami długotrwałymi i złożonymi oraz że będzie na bieżąco informował o istotnych wydarzeniach dotyczących przebiegu tych procesów.

5 marca Ferro poinformowało, że planuje w strategii do 2023 r. aktywne podejście do przejęć i akwizycji oraz że spółka pracuje nad wyborem doradcy w tym obszarze.

Ferro to jeden z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów i dystrybutorów techniki sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej. Ferro jest notowane na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz