Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
08.04.2020 08:50

Gi Group złożył wniosek ws. wyrażenia zgody na przejęcie Work Service

Gi International S.R.L., którego całościowym właścicielem jest Gi Group SpA, złożył wniosek do właściwego organu antymonopolowego w Rumunii w sprawie wyrażenia zgody na przejęcie przez inwestora kontroli nad Work Service, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

Inwestor jest w trakcie przygotowywania kolejnego wniosku do właściwego organu antymonopolowego, który zostanie złożony w terminie późniejszym, podano.

"Uzyskanie zgody właściwych organów antymonopolowych na przejęcie przez inwestora kontroli nad spółką i jej podmiotami powiązanymi stanowi jeden z warunków zawieszających transakcji z inwestorem, określonych w umowie inwestycyjnej zawartej pomiędzy spółką a inwestorem w dniu 13 lutego 2020 roku" - czytamy w komunikacie.

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 2 084,75 mln zł w 2018 r.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz