Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

GPW: Wycofanie akcji Ergisu z obrotu nastąpi 21 lipca

0
0
0
Podziel się

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) ustaliła, że dniem wycofania akcji Ergisu z obrotu na rynku głównym GPW będzie 21 lipca 2020 r., podała GPW.

GPW: Wycofanie akcji Ergisu z obrotu nastąpi 21 lipca
bCOpVvhN

"Zarząd giełdy stwierdza, że:

  • w związku z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie udzielenia spółce Ergis S.A. zezwolenia na wycofanie z obrotu na rynku regulowanym akcji tej spółki, oznaczonych kodem 'PLEUFLM00017', z dniem 21 lipca 2020 r. nastąpi wycofanie tych akcji z obrotu na głównym rynku GPW;
  • zlecenia maklerskie na akcje spółki Ergis S.A., przekazane na giełdę, a niezrealizowane do dnia 20 lipca 2020 r. (włącznie), tracą ważność" - czytamy w uchwale.

Grupa Ergis jest liderem przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w produkcji opakowań do żywności (folie i laminaty barierowe na bazie PVC i PET, drukowane laminaty wielowarstwowe) oraz opakowań przemysłowych (folie stretch z LLDPE oraz taśmy spinające z PET). Oprócz tego Ergis jest m.in. producentem folii do pakowania leków, folii hydroizolacyjnych oraz granulatów z PVC.

bCOpVviq
chemia
farmacja
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
0
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(0)