Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
24.03.2020 15:13

Groclin zdecydował o ograniczeniu produkcji na Ukrainie

Groclin informuje, że według stanu na 23 marca zawieszona została współpraca ze strategicznymi partnerami, na skutek zatrzymania linii produkcyjnych, podała spółka. Oceniła, że jej sytuacja jest stabilna, nie mniej Groclin zdecydował o kontynuowaniu produkcji w ukraińskim zakładzie w ograniczonym wymiarze.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Emitent prognozuje, że sytuacja, jaka obecnie zaistniała na terytorium Unii Europejskiej oraz jej bezpośrednie negatywne skutki dla całego sektora motoryzacyjnego, będą również miały bezpośredni istotny negatywny wpływ na działalność emitenta. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat działania restrukturyzacyjne powodują, że aktualnie sytuacja emitenta jest stabilna, nie mniej obecnie emitent zdecydował o kontynuowaniu produkcji w ukraińskim zakładzie w ograniczonym wymiarze, zgodnie z ustaleniami z klientami oraz w oparciu o dostępność surowców" - czytamy w komunikacie.

Podstawowym przedmiotem działalności grupy Groclin jest produkcja i sprzedaż wyposażenia oraz akcesoriów samochodowych - poszyć foteli samochodowych w tkaninach, skórze naturalnej oraz poroflexie. Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
24-03-2020

PoznaniakBrawo Zbiniu . Szacun

Rozwiń komentarze (1)