Notowania

technologie
26.03.2019 08:16

I. Jędrzejewska powołana na stanowisko członka zarządu Sygnity ds. finansowych

Rada nadzorcza Sygnity powołała Ingę Jędrzejewską w skład zarządu spółki jako członka zarządu ds. finansowych na okres wspólnej kadencji, która rozpoczyna się z dniem odbycia zwyczajnego walnego zgromadzenia Sygnity zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za rok obrotowy, który zakończył się 30 września 2018 roku, tj. 25 marca 2019 roku, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Pani Inga Jędrzejewska [...] posiada ponad 16-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów. Swoją karierę zawodową budowała przez 9 lat w międzynarodowej firmie Deloitte, a od ponad 7 lat jest związana z Sygnity. Przez ostatnie lata zarządzała Biurem Finansów spółki, w tym była kluczowym członkiem zespołu odpowiedzialnego za proces wynegocjowania pomiędzy spółką, Sygnity International sp. z o.o. oraz ING Bank Śląski S.A., Deutsche Bank Polska S.A., obligatariuszami oraz Microsoft Ireland Operations Ltd. umowy restrukturyzacyjnej dotyczącej restrukturyzacji zadłużenia finansowego grupy kapitałowej Sygnity. Od maja 2018 roku jako dyrektor zarządzający ds. finansowych jest odpowiedzialna za Pion Finansowy i Administracyjny spółki" - czytamy w komunikacie.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz