Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Investors TFI zostało wpisane do ewidencji PPK

0
Podziel się:

Investors Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (Investors TFI) zostało wpisane do ewidencji PPK, prowadzonej przez Polski Fundusz Rozwoju (PFR), podała spółka.

Investors TFI zostało wpisane do ewidencji PPK

"Jesteśmy przygotowani do rozpoczęcia współpracy z przedsiębiorcami. Zdajemy sobie sprawę, że to efektywność instytucji finansowej wdrażającej i zarządzającej PPK będzie decydowała o sukcesie - zarówno tym krótkoterminowym, mierzonym sprawnością wdrożenia, jak i długoterminowym, którego miarą będą stopy zwrotu wypracowywane przez fundusze gromadzące oszczędności pracowników" - powiedział prezes Zbigniew Wójtowicz, cytowany w komunikacie.

"Silną stroną Investors TFI jest zarówno wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu programów emerytalnych, jak i wyróżniająca nas na tle rynku efektywność. Dzięki niej systematycznie plasujemy się na pierwszym miejscu najlepszych krajowych TFI w niezależnych rankingach. Od 18 lat zarządzamy oszczędnościami emerytalnymi pracowników dużych krajowych przedsiębiorstw, międzynarodowych korporacji, a także małych i średnich firm. Dzięki wysokiej jakości obsługi oraz wyróżniającym na tle rynku wynikom funduszy Investors, zdobyliśmy liczne referencje zarówno pracodawców, jak i pracowników. Kompetencje, doświadczenie oraz potencjał czynią z Investors TFI doskonałego partnera przy wdrażaniu oraz bieżącej obsłudze PPK" - dodał prezes.

Funduszem przeznaczonym do obsługi pracowniczych planów kapitałowych jest Investor PPK SFIO z ośmioma wydzielonymi funduszami .

Investors TFI powstało na początku 2005 r., jako jedna z pierwszych niezależnych firm zarządzających funduszami w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)