Notowania

giełda
18.10.2019 14:43

JassWell złożył do UOKiK wniosek ws. przejęcia Belamia 1 i Convert PL

Niemiecka spółka JassWell złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek ws. przejęcia kontroli nad Belamia 1 i Convert PL, podał Urząd.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wniosek wpłynął 17 października, sprawa jest w toku.

"Planowana koncentracja polega na przejęciu przez JassWell GmbH samodzielnej bezpośredniej kontroli nad Belamia 1 sp. z o.o. oraz pośredniej nad Convert PL sp. z o.o. oraz jego spółką zależną" - czytamy w komunikacie.

Jass jest spółką celową bezpośrednio kontrolowaną przez Papierfabrik Adolf Jass Gesellschaft mit beschränkter Haftung & Co. KG. Grupa Papierfabrik jest producentem papierów z recyklingu do produkcji tektury falistej. Głównymi grupami produktów grupy Papierfabrik są fluting oraz testliner.

Convert (Grupa Convert) jest producentem arkuszy tektury falistej i arkuszy tektury litej. Spółka oferuje wiele rodzajów produktów, które różnią się rozmiarem, gramaturą, sztywnością oraz właściwościami estetycznymi dostosowywanymi do wymagań klientów.

Belamia jest spółką celową bezpośrednio kontrolowaną przez OSTOJA I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. Belamia nie jest aktywna na żadnym rynku.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz