Notowania

finanse
18.01.2019 13:58

Karol Wolniakowski został powołany na stanowisko wiceprezesa SGB-Banku

Rada nadzorcza SGB-Banku powołała Karola Wolniakowskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu na lata 2019-2020, podał bank. Wiceprezes obejmie swoje obowiązki 11 lutego br. i będzie nadzorował Pion Ryzyka i Finansów.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Karol Wolniakowski jest absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 1999 r. związany z KPMG, gdzie zdobył 20-letnie doświadczenie w badaniu sprawozdań podmiotów gospodarczych oraz ocenie prognoz. Od 2007 r. posiada uprawnienia biegłego rewidenta" - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie rada nadzorcza podjęła decyzję o oddelegowaniu Waldemara Zielińskiego, członka rady nadzorczej, do czasowego wykonywania czynności członka zarządu - wiceprezesa SGB-Banku - od 1 do 10 lutego br., podano również.

"Obecnie zarząd SGB-Banku S.A. pracuje w składzie:

Mirosław Skiba, prezes zarządu SGB-Banku SA

Andrzej Chmielecki, wiceprezes zarządu SGB-Banku SA

Ziemowit Stempin, wiceprezes zarządu SGB-Banku SA" - podsumowano.

SGB-Bank S.A. wspólnie z ok. 200 bankami spółdzielczymi tworzy Spółdzielczą Grupę Bankową. Swoim zasięgiem grupa SGB obejmuje niemal całą Polskę, oferując usługi w sieci ponad 1,7 tys. placówek oraz w elektronicznych kanałach dostępu.

 

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz