Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
HEMP: strona spółki
22.05.2024, 10:19

HMP Podpisanie umowy o poufności i rozpoczęcie negocjacji mających na celu zawarcie umowy nabycia udziałów w podmiocie prowadzącym zakład farmaceutyczny

Zarząd Hemp&Health S.A. (Emitent) informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 22/05/2024 Emitent podpisał umowę o poufności i rozpoczął negocjacje mające na celu zawarcie umowy nabycia pakietu udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością (Podmiot), która prowadzi na terenie Unii Europejskiej zakład farmaceutyczny posiadający zezwolenie na import, produkcję i dystrybucję produktów kontrolowanych obejmujących marihuanę medyczną (Produkt).
Docelowo Podmiot zajmowałby się zakupem marihuany medycznej, a następnie realizował czynności wytwórcze zgodnie z Europejską Dobrą Praktyką Wytwarzania (EU GMP), w tym przeprowadzał niezbędne badania Produktów oraz ich przepakowanie, a następnie dokonywał zwolnienia serii umożliwiając tym samym sprzedaż Produktów na rynku polskim i europejskim. Emitent podkreśla, iż realizacja transakcji nabycia udziałów w Podmiocie wymaga potwierdzenia poprzez prawne, finansowe, podatkowe i handlowe due diligence.

Inne komunikaty