Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

KPMG zakończył cykl konferencji online KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii

1
Podziel się

"KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii" to cykl bezpłatnych konferencji online, podczas których 24 ekspertów KPMG w ciągu ponad 10 godzin przedstawiło kilkanaście merytorycznych prelekcji. Agencja ISBnews była patronem medialnym tego wydarzenia.

KPMG zakończył cykl konferencji online KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii
bEqJPeSZ

"Poruszono najbardziej aktualne tematy dotyczące: wsparcia w wyzwaniach prawnych, księgowych i podatkowych; źródeł finansowania i dotacji; wyzwań procesowo-technologicznych oraz restrukturyzacji firmy lub jej upadłości. Wirtualne konferencje okazały się unikalnym przedsięwzięciem zorganizowanym na taką skalę w dostosowanej do obecnych realiów formie online. Dostęp do retransmisji wszystkich prelekcji można uzyskać na stronie: home.kpmg/pl/KPMGeForum" - czytamy w komunikacie.

21 maja, 28 maja, 2 czerwca i 9 czerwca 2020 r. odbyły się bezpłatne konferencje online w ramach cyklu KPMG (e)Forum pod wspólnym hasłem: Biznes w czasach pandemii. W czterech wydarzeniach wzięli udział przedstawiciele kadry zarządzającej, w tym przede wszystkim dyrektorzy finansowi, główni księgowi i osoby odpowiedzialne za obszary prawne, podatkowe, finansowe i transformację cyfrową firm działających w różnych sektorach gospodarki. Uczestnicy wysłuchali 16 prelekcji ekspertów KPMG odpowiadających w ten sposób na problemy, z którymi mierzą się przedsiębiorcy w dobie pandemii.

"W tym wymagającym czasie, znaczna część firm koncentrując się na zapewnieniu ciągłości biznesu, poszukuje nowych rozwiązań. W podejmowaniu biznesowych decyzji pomocne stają się praktyczne informacje przekazane podczas sesji merytorycznych ekspertów KPMG z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. doradców podatkowych, radców prawnych, biegłych rewidentów oraz doradców biznesowych" - czytamy dalej.

bEqJPeTb

Organizatorem i pomysłodawcą cyklu konferencji online "KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii" jest firma KPMG w Polsce.

bEqJPeTC
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Sylwia
rok temu
To był bardzo trudny czas. Jak to się wszystko zaczęło byłam pewna, że pójdziemy z torbami. Na szczęście pojawiły się nowe możliwości, nowe pomysły. Zatrudniliśmy też Biuro Rachunkowe Ofi Detal i wszystko jakoś dobrze się skończyło.