Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
25.06.2020 11:55

Kross uruchomił program wynajmu długoterminowego dla firm

Kross - największy w Polsce producent rowerów - i jego nowa spółka Kross Rental uruchomili program wynajmu długoterminowego dla firm, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Getty Images, Michal Majchrzak , EyeEm)

"Nasz program skierowany jest do właścicieli firm, którzy chcą, aby ich pracownicy w sprawny, zdrowy i przede wszystkim bezpieczny sposób docierali do miejsca pracy. To doskonałe połączenie aktywności fizycznej i oszczędności czasu, bowiem w mieście droga door to door, często zajmuje tyle samo czasu co dojazd samochodem i poszukiwanie wolnego miejsca parkingowego" - powiedział prezes Kross Rental Tomasz Kurzątowski, cytowany w komunikacie.

Program Kross Rental, zamiast siłowni czy klubów fitness, będzie mógł być jednym z elementów systemu bonusów stosowanych przez firmy dla swoich pracowników. Pracodawcy będą mogli skorzystać z nowego programu w opcji abonamentowej. Czas trwania umów wyniesie 12, 24 lub 36 miesięcy. Usługa będzie wspierana przez profesjonalny serwis lub assistance, zapewnione przez operatora, wyjaśnia spółka.

"Pracownicy firm, które przystąpią do programu będą mogli wybrać rower z naszej bardzo bogatej oferty. Mogą to być zarówno rowery elektryczne, jak również tradycyjne, nowoczesne i lekkie jednoślady miejskie i trekkingowe. Realizując ten program, odpowiadamy na bardzo duże zainteresowanie rowerami w tym sezonie" - dodał prezes Kross Zbigniew Sosnowski.

Nowy program będzie działać w wersji online. Pracodawcy, którzy chcą do niego dołączyć, mogą wysłać zgłoszenie przez stronę internetową i z pomocą konsultanta, dokonać wyboru najlepszej dla nich opcji. Kross Rental dostarczy rowery do siedziby firmy, a jej pracownicy będą mogli codziennie cieszyć się bezpieczną i aktywną podróżą do pracy, zakończono w informacji.

Kross jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Firma powstała w 1990 roku, a w jej portfolio znajdują się rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe, przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także marka Le Grand, skupiająca rowery miejskie. Rowery marki powstają w fabryce w Przasnyszu.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-06-2020

wthŚwietny pomysł Krossa, to może wypalić.

25-06-2020

KroolikNie za bardzo rozumiem sens. Wynajem długoterminowy ma sens w dwóch przypadkach: drogi sprzęt mający swoją wartość końcową (najczęściej środki … Czytaj całość

26-06-2020

MatMoney, ciekawy artykuł. Kiedyś jednak liczyły się u Was liczby i wartości. Ile orientacyjnie kosztuje abonament/umowa, jakie są widełki? Wiadomo?

Rozwiń komentarze (4)