Notowania

finanse
11.03.2019 16:33

Kruk przyjął program emisji obligacji o łącznej wartości nom. do 700 mln zł

Zarząd Kruka podjął uchwałę w sprawie ustalenia VI Programu Emisji Obligacji o łącznej wartości nominalnej nie wyższej niż 700 mln zł, w ramach którego spółka może emitować obligacje publiczne, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Obligacje nie będą miały formy dokumentu, będą zdematerializowane. W związku z realizacją programu emitent sporządził prospekt emisyjny podstawowy. Prospekt emisyjny wraz z wnioskiem o jego zatwierdzenie zostanie przesłany do Komisji Nadzoru Finansowego. Emisje poszczególnych serii obligacji emitowanych w ramach programu będą realizowane w terminie 12 miesięcy od dnia jego zatwierdzenia przez Komisję Nadzoru Finansowego" - czytamy w komunikacie.

Poszczególne emisje obligacji mogą mieć zróżnicowane ostateczne warunki emisji w szczególności w zakresie zasad ustalania oprocentowania i jego wysokości, podano także.

"Środki pieniężne pozyskane w ramach programu przeznaczone zostaną na działalność operacyjną lub inwestycyjną podmiotów należących do grupy kapitałowej Kruk lub na refinansowanie zadłużenia spółki lub na finansowanie rozwoju grupy poprzez akwizycje" - czytamy także.

Kruk S.A. jest największą firmą zarządzającą wierzytelnościami w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2011 r.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
27-03-2019

tossInteresująca oferta. Ciekawe, jakie będzie oprocentowanie. Bo jak za małe, to źle, a jak za duże - to też źle. Jestem w poznawczej pułapce.

12-03-2019

WsbFirma złodziei tak to jest jak oszuści dostają przyzwolenie od KNF dalej mogą robić przekręty, . Tak to jest jak w tych firmach maczaja łapy z rządu, … Czytaj całość

11-03-2019

GetBackJakie oprocentowanie? No i czy Idea Bank będzie je rozprowadzał z pomocą Polskiego Domu Maklerskiego?

Rozwiń komentarze (3)