Notowania

technologie
04.12.2019 16:57

Movie Games: Ponad 70 tys. chętnych na zakup gry 'Lust From Beyond' (aktual.)

We wczorajszej depeszy - w pierwszym akapicie - przez pomyłkę znalazło się zdanie: Produkcja będzie łączyła symulator kierowcy ciężarówki z grą survivalową. Dotyczyło ono innej gry Movie Games.

Podziel się
Dodaj komentarz

Poniżej zaktualizowana wersja depeszy.

Movie Games odnotowało ponad 70 tys. graczy oczekujących na premierę gry "Lust From Beyond", podała spółka.

"Wynik ten został osiągnięty bez znacznych działań marketingowych wykonanych po stronie emitenta, a przyrosty wishlisty utrzymują się na imponującym poziomie od wielu tygodni. Co więcej, zaprezentowany niedawno na platformie Steam prolog tytułu spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno pod kątem ilości pobrań przekraczającej 50 000 sztuk, jak również ocen na poziomie 90%. Emitent widzi ogromny potencjał w tym tytule" - czytamy w komunikacie.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay - producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-12-2019

czyli o czymNo i...? To o czym jest gra, skoro nie o tym, co "sprostowano"?

Rozwiń komentarze (1)