Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Movie Games: Ponad 70 tys. chętnych na zakup gry 'Lust From Beyond' (aktual.)

1
Podziel się

We wczorajszej depeszy - w pierwszym akapicie - przez pomyłkę znalazło się zdanie: Produkcja będzie łączyła symulator kierowcy ciężarówki z grą survivalową. Dotyczyło ono innej gry Movie Games.

Movie Games: Ponad 70 tys. chętnych na zakup gry 'Lust From Beyond' (aktual.)
bDAPvBoB

Poniżej zaktualizowana wersja depeszy.

Movie Games odnotowało ponad 70 tys. graczy oczekujących na premierę gry "Lust From Beyond", podała spółka.

"Wynik ten został osiągnięty bez znacznych działań marketingowych wykonanych po stronie emitenta, a przyrosty wishlisty utrzymują się na imponującym poziomie od wielu tygodni. Co więcej, zaprezentowany niedawno na platformie Steam prolog tytułu spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno pod kątem ilości pobrań przekraczającej 50 000 sztuk, jak również ocen na poziomie 90%. Emitent widzi ogromny potencjał w tym tytule" - czytamy w komunikacie.

bDAPvBoD

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay - producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

bDAPvBpe
media
telekomunikacja
Źródło:
KOMENTARZE
(1)
czyli o czym
rok temu
No i...? To o czym jest gra, skoro nie o tym, co "sprostowano"?