Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Nobu Hotel Warsaw zostanie otwarty 3 sierpnia br.

0
Podziel się

Nobu Hotel Warsaw zostanie otwarty 3 sierpnia 2020 r., podało Nobu. Będzie to pierwszy hotel grupy Nobu Hospitality w Polsce, a zarazem 12. hotel i 43. restauracja na świecie. Marka została założona przez szefa kuchni Nobu Matsuhisę, aktora Roberta De Niro i producenta filmowego Meira Tepera.

Nobu Hotel Warsaw zostanie otwarty 3 sierpnia br.
(PAP)
bErbussB

W hotelu znajdować się będzie 117 pokoi, przestrzeń przeznaczona do organizacji spotkań i eventów, klub fitness oraz Nobu Restaurant & Café.

Tak jak w innych hotelach Nobu na całym świecie w Nobu Hotel Warsaw będzie można znaleźć autorską Nobu Restaurant & Café prowadzoną przez szefa kuchni Yannicka Lohou, który przybędzie do Warszawy wprost z Nobu Hotel Barcelona. Jej otwarcie zaplanowano na 17 lipca 2020 r., podano także.

W marcu br. zapowiadano, że pierwszy w Polsce hotel i restauracja marki Nobu zostaną otwarte w czerwcu 2020 r. w Warszawie.

bErbussD

Marka założona przez Nobu Matsuhisę, Roberta De Niro i Meira Tepera prowadzi działalność na pięciu kontynentach i jest obecna w największych stolicach. Hotele Nobu zostały nagrodzone szeregiem wyróżnień, takimi jak najlepszy nowy hotel od CNN Travel, najlepszy hotel miejski od magazynu Wallpaper, a także nagrodami za doskonałość oraz za najlepsze otwarcie hotelu w Ameryce Północnej wg Luxury Travel Advisor. Pierwszy butikowy hotel Nobu otwarto w 2013 roku w Caesars Palace w Las Vegas. Obecnie przygotowywane do otwarcia są hotele w Warszawie, Chicago, Rijadzie, Toronto, Sao Paulo, Atlancie, Tel Avivie oraz na Portman Square w Londynie. Strategia Nobu zakłada dalsze powiększanie globalnego portfela hoteli z zaplanowanymi już dalszymi inwestycjami.

bErbuste
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)