Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
12.03.2020 14:39

PARP: Do 40 tys. USD na ICT lub zielone projekty na Ukrainie i Białorusi

Firmy i instytuty naukowo-badawcze mogą ubiegać się o dofinansowanie prowadzonych na Białorusi i Ukrainie projektów know-how, technologii i innowacyjnych rozwiązań w obszarach zielonych technologii i technologii informacyjno-komunikacyjnych, podała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Podziel się
Dodaj komentarz

Przedsięwzięcie odbywa się w ramach Polish Challenge Fund (PCF), inicjatywy Ministerstwa Spraw Zagranicznych (MSZ) i Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP). Maksymalna kwota dofinansowania to 40 tys. USD.

Inicjatywa skierowana jest wyłącznie do polskich podmiotów i dotyczy przygotowania studiów wykonalności lub pilotażowego wdrożenia produktu lub usługi.

Celem przedsięwzięcia jest transfer polskiego know-how, technologii i innowacyjnych rozwiązań odpowiadających na złożone wyzwania rozwojowe państw partnerskich, przy poszanowaniu zasad zrównoważonego rozwoju w kontekście Agendy 2030. Firmy i instytuty, ubiegające się o dofinansowanie powinny posiadać minimalny wkład własny finansowy lub rzeczowy do 20% wartości projektu.

Termin składania wniosków do UNDP upływa 16 kwietnia 2020 r. Na wdrożenie projektu firmy mają czas do grudnia 2020 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz