Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
18.02.2020 10:06

PARP ogłosiła konkurs na operatorów, pośredniczących w doborze szkoleń dla MŚP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła II edycję programu "Akademia Menadżera MŚP", która ma wyłonić operatorów, pośredniczących w doborze oferty szkoleniowej i doradczej dla mikro-, małych oraz średnich przedsiębiorców i ich pracowników, poinformowano w komunikacie.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Operatorami mogą zostać zarówno przedsiębiorcy, jak i podmioty działające na rzecz rozwoju gospodarczego, zatrudnienia, rozwoju zasobów ludzkich czy organizacje pracodawców lub związkowe. Ważne by dysponowały odpowiednim potencjałem oraz doświadczeniem w realizacji usług szkoleniowych lub doradczych" - powiedziała Magdalena Arusztowicz z Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach PARP, cytowana w komunikacie.

Celem "Akademii Menadżera MŚP" jest dofinansowanie szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorstw z sektora MŚP (w tym mikro) w zarządzaniu przedsiębiorstwem i pracownikami.

W konkursie zostanie wybranych maksymalnie 5 operatorów, po jednym na każdy makroregion:

makroregion 1 - kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie,

makroregion 2 - lubelskie i mazowieckie,

makroregion 3 - małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie,

makroregion 4 - łódzkie, opolskie i śląskie,

makroregion 5 - dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie i wielkopolskie.

Operatorzy, wyłonieni tej edycji programu będą mogli zrealizować projekty szkoleniowe o wartości prawie 56 mln zł, z czego ponad 47 mln zł to wartość dofinansowania z Programu Operacyjnego "Wiedza Edukacja Rozwój". Resztę mają wnieść przedsiębiorstwa, które zechcą skorzystać z usługi szkoleniowo-doradczej.

Zarówno szkolenia, jak i doradztwo oferowane przedsiębiorcom będzie pochodzić z ogólnodostępnej Bazy Usług Rozwojowych, której administratorem jest PARP.

Na wnioski w tej edycji programu ,,Akademia Menadżera MŚP" można składać do 3 marca.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz