Notowania

energetyka
20.02.2020 12:55

Pekao Leasing rusza z ofertą finansowania mikroinstalacji PV dla przedsiębiorców

Pekao Leasing wprowadził ofertę finansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych dla przedsiębiorców, podał Bank Pekao.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W dobie postępujących zmian klimatu niezwykle ważny jest rozwój energetyki opartej na przyjaznych dla środowiska odnawialnych źródłach energii. W Polsce szczególnie rozwojowy jest rynek fotowoltaiczny. Oferta Pekao Leasing jest kolejnym naszym krokiem w stronę ekologicznych rozwiązań w naszym kraju, tym razem skierowanym w stronę przedsiębiorców. Dzięki nowej ofercie, finansowanie takiego przedsięwzięcia nigdy nie było tak proste i tanie" - powiedział członek zarządu Pekao Leasing Maciej Kijo, cytowany w komunikacie.

W ramach oferty Pekao Leasing przedsiębiorca może sfinansować założenie instalacji fotowoltaicznej o mocy do 50 kWp.

"Finansowanie fotowoltaiki to kolejna już proekologiczna inicjatywa Grupy Pekao. W 2019 roku Bank Pekao zrealizował wiele ważnych działań przyjaznych środowisku, a niedawno rozpoczął też akcję 'Zadbaj o dobry klimat' czyli nową ofertę Pożyczki Ekspresowej na cele ekologiczne na preferencyjnych warunkach. Z kolei dla klientów z obszaru MŚP wprowadził do oferty kredyt PrzEKOrzystny na zakup paneli fotowoltaicznych" - przypomniano.

Bank Pekao jest częścią grupy PZU - największej grupy finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1998 roku bank obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tagi: energetyka, finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz