Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PKB Niemiec spadł o 2,2% kw/kw w I kw. 2020 r. wg fin. danych

5
Podziel się

Warszawa, 25.05.2020 (ISBnews) - Produkt Krajowy Brutto Niemiec spadł (w ujęciu wyrównanym sezonowo) o 2,2% wobec poprzedniego kwartału w I kw. 2020 r., podał Federalny Urząd Statystyczny (Destatis), prezentując finalne dane.

PKB Niemiec spadł o 2,2% kw/kw w I kw. 2020 r. wg fin. danych
bErHSarV

Konsensus rynkowy wynosił 2,2% spadku w ujęciu kwartalnym (wyrównanym sezonowo).

W ujęciu rocznym, PKB (niewyrównany sezonowo) spadł o 1,9% w I kw. 2020 r. Konsensus rynkowy wynosił 1,6% spadku w tym ujęciu.

bErHSasy
forex
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(5)
Bartek
rok temu
Duda jest jedynym, który może coś zrobić, bo ma większość w Sejmie. Co z tego, że jeden z drugim obieca jak nie dowiezie, bo żeby coś przyjąć potrzeba ponad połowy Sejmu
Gość121
rok temu
Za Trzaskowskim przyjdzie cała ta patologia z mafiami VAT, reprywatyzacją na 1450-letnich staruszków i rozmowy z warszawskich restauracji. Mafia deweloperska działa w Warszawie, a jak RT wygra to rozszerzą działalność na cały kraj.
tom
rok temu
RT przychodzi do ratusza na 10:00, a o 15:00 zbiera się z biurka i leci do domu. Te leniwe standardy przeniesie do złotej klatki w Pałacu Prezydenckim.
bErHSasz
pirat
rok temu
Za PO jedyny sposób, żeby mieć pracę to trzeba było wyjechać za granicę. Ludzie w PL zarabiali po 5 zł za godzinę na umowach zleceniach. Teraz nie ma bezrobocia, a minimalna na zleceniu to 17 zł. Wybór jest prosty!
helmut
rok temu
Szwaby sprzedadzą ukradzione obrazy i się odkują.