Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Protektor chce przyjąć nową strategię w II kw. 2020 r.

Protektor planuje przyjęcie nowej strategii w II kw. 2020 r., podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W nawiązaniu do treści raportu bieżącego nr 69/2019 z dnia 20 listopada 2019 r., informuje, że przyjęcie nowej strategii spółki planowane jest w II kwartale bieżącego roku. Po zatwierdzeniu strategii przez radę nadzorczą, spółka przekaże ją do publicznej wiadomości w formie raportu bieżącego" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej tj. w listopadzie ub.r. spółka informowała, że jej intencją jest opracowanie w I kwartale 2020 r. nowej strategii, która będzie opierać się na modelu biznesowym umożliwiającym zrównoważony rozwój grupy kapitałowej, przy jednoczesnym wzmocnieniu jej pozycji konkurencyjnej na europejskim rynku obuwniczym. Zdaniem zarządu nowa strategia będzie w lepszy sposób odzwierciedlać zmiany w otoczeniu biznesowym, w którym działa grupa kapitałowa Protektor.

Protektor jest jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów obuwia ochronnego, militarnego oraz specjalistycznego o wysokiej klasie bezpieczeństwa. Prowadzi działalność za pośrednictwem trzech zakładów produkujących obuwie: jednego w Polsce oraz dwóch w Mołdawii. Spółka jest notowana na GPW od 1998 r. Jej skonsolidowane przychody sięgnęły 104,23 mln zł w 2018 r.

Tagi: przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz