Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Protektor ma umowę z ARP na dostawę masek ochronnych o wartości 1,76 mln zł

1
Podziel się

Protektor zawarł z Agencją Rozwoju Przemysłu (ARP) umowę na dostawę masek ochronnych o wartości 1 764 000 zł netto, podała spółka.  Spółka będzie utrzymywała zdolność wytwarzania masek o liczbie 2 500 000 sztuk miesięcznie przez 6 miesięcy kalendarzowych, liczonych od dnia wygaśnięcia umowy.

Protektor dostarczy maski ochronne o wartości 1,76 mln zł
Protektor dostarczy maski ochronne o wartości 1,76 mln zł (Pixabay.com, Pixabay)
bEpUbejV

"Na mocy umowy spółka wytworzy oraz dostarczy do dnia 30 czerwca 2020 r. maski ochronne jednorazowego użytku. Wynagrodzenie spółki należne z tytułu prawidłowej realizacji umowy wynosi łącznie 1 764 000 zł netto, chyba że ARP skorzysta z przysługującego jej prawa pierwokupu w stosunku do nadwyżek produktu wyprodukowanych ponad ustalone w umowie ilości. Ponadto po wyczerpaniu kwoty łącznego wynagrodzenia, ARP może złożyć oświadczenie o kontynuacji umowy na dotychczasowych warunkach" - czytamy w komunikacie.

Protektor jest jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów obuwia ochronnego, militarnego oraz specjalistycznego o wysokiej klasie bezpieczeństwa. Prowadzi działalność za pośrednictwem trzech zakładów produkujących obuwie: jednego w Polsce oraz dwóch w Mołdawii. Spółka jest notowana na GPW od 1998 r. Jej skonsolidowane przychody sięgnęły 104,23 mln zł w 2018 r.

bEpUbeky
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
gorszySort
rok temu
wreszcie produkt nie z Chin, popieram