Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PZ Cormay: Informacja o negocjacjach dot. zbycia Diesse przez Orphee do 30 IV

0
Podziel się:

Warszawa, 28.03.2019 (ISBnews) - Orphee - spółka zależna PZ Cormay negocjuje ostateczne warunki zbycia swoich udziałów w spółce Diesse Diagnostica Senese S.p.A., podał PZ Cormay. O stanie prowadzonych negocjacji spółka poinformuje do 30 kwietnia br. 

PZ Cormay: Informacja o negocjacjach dot. zbycia Diesse przez Orphee do 30 IV

"Zarząd PZ Cormay (...) informuje o kontynuowaniu prowadzonych przez spółkę zależną - Orphee SA z siedzibą w Genewie negocjacji z podmiotem zainteresowanym nabyciem całego pakietu posiadanych przez Orphee udziałów w spółce Diesse Diagnostica Senese S.p.A. z siedzibą w Mediolanie. Orphee i podmiot zainteresowany negocjują ostateczne warunki potencjalnej transakcji oraz treść dokumentów transakcyjnych" - czytamy w komunikacie.

Trwające obecnie negocjacje są etapem procesu, w wyniku którego, w przypadku pozytywnego jego zakończenia, może dojść do transakcji zbycia posiadanych przez Orphee udziałów w Diesse, jednakże kontynuowanie procesu przygotowania transakcji nie gwarantuje jej dojścia do skutku, podkreślono.

O stanie prowadzonych negocjacji spółka poinformuje do 30 kwietnia br., podsumowano.

27 lutego PZ Cormay poinformował, że o stanie prowadzonych negocjacji dot. zbycia Diesse przez Orphee poinformuje do 31 marca br.

W końcu września 2018 r. PZ Cormay informował, że Orphee popisał list intencyjny z podmiotem zainteresowanym nabyciem całego pakietu posiadanych przez Orphee udziałów w spółce Diesse Diagnostica Senese, a okres wyłączności na prowadzenie negocjacji upływa - po przedłużeniu go w połowie grudnia ub.r. - 28 lutego 2019 r.

PZ Cormay to producent odczynników diagnostycznych i dystrybutor aparatury medycznej. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2008 r.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)