Notowania

finanse
14.05.2019 09:44

PZU liczy na finalizację przejęcia Falck Centra Medyczne w II kw. 2019 r.

Warszawa, 14.05.2019 (ISBnews) - Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU) oczekuje, że w II kwartale br. zakończy przejęcie 100% udziałów w spółce Falck Centra Medyczne, poinformował prezes PZU Życie Roman Pałac. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"W pierwszym kwartale ogłosiliśmy porozumienie z grupą Falck, mamy już decyzję UOKiK i spodziewamy się, że w II kwartale zakończymy przejęcia spółek z grupy Falck. Po przejęciu Falck będziemy mieć 97 placówek własnych, a łącznie ponad 2 tys." - powiedział Pałac podczas konferencji prasowej.

Sieć medyczna PZU Zdrowie liczyła 65 własnych placówek w połowie marca. Ponadto współpracuje z 2100 ośrodkami zdrowia w 550 miastach w całej Polsce. Z usług medycznych oferowanych przez PZU na koniec 2018 r. korzystało 2,3 mln klientów.

Grupa kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz