Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PZU: Rekrutacja do MIT Enterprise Forum CEE potrwa do 8 marca

0
Podziel się

Innowacyjne startupy z Polski oraz z 14 krajów Europy Środkowo-Wschodniej mogą wysyłać zgłoszenia do udziału we wspieranym przez PZU programie akceleracji MIT Enterprise Forum CEE do 8 marca 2020 r., podał ubezpieczyciel.

PZU: Rekrutacja do MIT Enterprise Forum CEE potrwa do 8 marca
bDZrhSOd

Nagrodą dla zwycięzcy jest 100 000 zł, wyjazd na szkolenie na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie i szansa na uzyskanie do 200 000 zł na finansowanie realizacji innowacyjnych projektów, podano.

Grupa PZU zaprasza do współpracy innowacyjne przedsiębiorstwa działające zwłaszcza w trzech obszarach: wykorzystania dużych zbiorów danych, cyfryzacji procesów oraz nowych interakcji z klientami. Jest otwarta na współpracę także ze startupami oferującymi rozwiązania w dziedzinie medycyny - służące diagnostyce, prewencji, profilaktyce zdrowotnej oraz wykorzystywaniu sztucznej inteligencji w obsłudze pacjentów i usprawnianiu pracy lekarzy, podkreślono.

"W MIT Enterprise Forum CEE otwieramy start-upom drzwi do naprawdę dużego biznesu. Dajemy nie tylko wsparcie i narzędzia, które mają pomóc rozwijać ich firmy, ale często sami pomagamy w pierwszych sprzedażach. Współpraca z PZU to dla startupów uczestniczących w programie akceleracji ogromna szansa na walidację rozwijanych pomysłów oraz wyskalowanie biznesu" - powiedział head of acceleration w MIT Enterprise Forum CEE Łukasz Owczarek, cytowany w komunikacie.

bDZrhSOf

W dwóch poprzednich edycjach programu akceleracji MIT Enterprise Forum CEE PZU nawiązało współpracę z ośmioma startupami.

Grupa kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi. PZU jest notowane na GPW od 2010 r.

bDZrhSOG
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)