Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
27.02.2020 09:14

Ryvu Therapeutics przedstawi wyniki progr. onkologicznych podczas AACR 2020

Ryvu Therapeutics zaprezentuje najnowsze wyniki projektów onkologicznych podczas konferencji AACR Annual Meeting, która odbędzie się w dniach 24-29 kwietnia 2020 roku w San Diego w Kalifornii, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

Podczas prezentacji posterowej przedstawione zostaną wyniki wiodących programów badawczych Ryvu Therapeutics z obszarów:

- immunoonkologii i immunometabolizmu nowotworów - obejmujących małocząsteczkowych, bezpośrednich agonistów STING dualnego antagonistę receptorów adenozynowych A2A/A2B, a także małocząsteczkowe inhibitory HPK1,

- syntetycznej letalności - degradery białka SMARCA2 (BRM) w komórkach nowotworowych z mutacjami SMARCA4, podano.

"AACR Annual Meeting to jedno z największych globalnych spotkań ekspertów specjalizujących się w onkologii oraz miejsce prezentacji wyników najnowszych i najważniejszych badań w tym obszarze. Fakt, iż możemy zaprezentować wyniki z aż czterech projektów prowadzonych przez Ryvu, jest dla nas bardzo ważny, stanowi bowiem wyróżnienie dla naszego dorobku naukowego i potwierdza duże znaczenie badań, które prowadzimy" - powiedział wiceprezes i dyrektor naukowy Ryvu Therapeutics Krzysztof Brzózka, cytowany w komunikacie.

Ryvu Therapeutics zostało założone w 2007 r. (jako Selvita), obecnie zatrudnia 150 naukowców, z których 80 posiada stopień naukowy doktora. Ryvu Therapeutics jest notowane na głównym rynku GPW.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz