Notowania

chemia
25.03.2019 15:43

Sanok Rubber będzie rekomendował dywidendę, ale raczej niższą niż rok temu

Zarząd Sanok Rubber będzie chciał rekomendować akcjonariuszom wypłatę dywidendy, ale jej poziom - który zostanie określony w późniejszym terminie - będzie raczej niższy, niż ubiegłoroczny, zapowiedział prezes Piotr Szamburski.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Jeżeli będziemy widzieli dobrą perspektywę akwizycji, będziemy chcieli przekonać akcjonariuszy, żeby zdecydowali o zatrzymaniu większej części zysku w spółce" - powiedział Szamburski na konferencji prasowej.

Przypomniał, że ostatnie dwa lata charakteryzowały się rekordowymi poziomami wypłaconej dywidendy dla akcjonariuszy. W poprzednim roku spółka wypłaciła z zysku za 2017 rok 3 zł dywidendy na akcję.

"Konkretny poziom rekomendacji przekażemy rynkowi bliżej terminu walnego zgromadzenia spółki, czyli w maju lub czerwcu" - zaznaczył prezes.

Sanok Rubber Company S.A. to zajmuje się produkcją wyrobów gumowych, gumowo-metalowych oraz kombinacji gumy z innymi tworzywami. Spółka jest producentem mieszanek gumowych posiadającym bogatą ofertę produktową dla motoryzacji, budownictwa, rolnictwa, farmacji i AGD. Jest notowana na GPW od 1997 r.

Tagi: chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-03-2019

adamknic tylko dywidendy ich interesują, im szybciej tym lepiej! a na przyszłość nie ma komu myśleć! nie ma strategii długoterminowej, nie ma magazynu, … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)