Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Separgefi złożył wniosek do UOKiK ws. przejęcia segmentu 'security' Konsalnetu

0
Podziel się:

Separgefi s.a.s złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek ws. przejęcia kontroli nad działalnościa w segmencie security (ochrona fizyczna) Konsalnet Holding, podał Urząd.

Separgefi złożył wniosek do UOKiK ws. przejęcia segmentu 'security' Konsalnetu
bEKsoaUl

Wniosek wpłynął 29 marca br., sprawa jest w toku.

Konsalnet Holding tworzy grupę kapitałową prowadzącą działalność w sektorze ochrony osób i mienia. Prowadzi działalność w dwóch głównych segmentach rynku ochrony osób i mienia - w tzw. segmencie security (ochrona fizyczna) oraz w tzw. segmencie cash handling (obsługi i konwojowania wartości pieniężnych). W segmencie security Konsalnet świadczy usługi (i) ochrony fizycznej, (ii) monitoringu (instalacja, monitorowanie i serwisowanie systemów alarmowych i przeciwwłamaniowych, ochrony przeciwpożarowej) oraz (iii) instalacji technicznych systemów zabezpieczeń (projektowanie, instalacja, obsługa i serwisowanie systemów telewizji przemysłowej i kontroli dostępu).

"Zamiarem koncentracji nie jest objęte przejęcie działalności Konsalnet Holding w segmencie cash handling, czyli (i) usług cash processing (usługi sortowania, liczenia, sprawdzania autentyczności, pakowania i banderolowania krajowych i zagranicznych znaków pieniężnych na zlecenie banków i innych podmiotów gospodarczych) oraz (ii) usług transportu gotówki (usługi konwojowania pieniędzy, przedmiotów i rzeczy wartościowych; tzw. cash-in-transit)" - czytamy w informacji.

bEKsoaUn

Separgefi jest częścią Grupy Seris. Podstawową działalnością Grupy Seris jest świadczenie usług w obszarze globalnego doradztwa w zarządzaniu ryzykiem oraz dostarczania rozwiązań dotyczących ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia na rzecz spółek i organizacji międzynarodowych. Grupa prowadzi działalność w ponad 20 krajach świata.

bEKsoaUO
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)