Notowania

technologie
17.01.2020 14:46

T-Bull rozpoczął proces negocjacji z markami samochodowymi i motocyklowymi

T-Bull rozpoczął proces negocjacji z markami samochodowymi i motocyklowymi w celu uzyskania licencji pozwalającej na wprowadzenie ich pojazdów do swoich najpopularniejszych gier, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Celem rozmów jest pozyskanie licencji, które pozwolą wprowadzić prawdziwe pojazdy do gier Moto Rider GO oraz Top Speed" - czytamy w komunikacie.

Tylko w zeszłym miesiącu grę Moto Rider GO pobrano prawie 2,3 miliona razy, co przekłada się na łączny wynik ponad 90 mln ściągnięć od dnia premiery. Z kolei Top Speed w zeszłym miesiącu osiągnął wynik niewiele poniżej 700 tysięcy (688 050), czyli łącznie 46,7 mln pobrań.

"Dodanie realnych marek i ich pojazdów do gier pozwoli na jeszcze większą poprawę tych wyników. Wdrożenia nowych pojazdów można również spodziewać się w kontynuacji kultowej gry wyścigowej - Top Speed 2" - czytamy także.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz