Notowania

budownictwo
02.07.2019 10:49

Trei Real Estate rozpoczął sprzedaż 62 lokali w I etapie osiedla we Wrocławiu

Trei Real Estate wprowadził do sprzedaży 62 mieszkania o zróżnicowanym metrażu (powierzchnia od 37 m2 do 111 m2) w ramach I etapu osiedla Bacciarellego 54 we Wrocławiu, podała spółka. To pierwsza inwestycja mieszkaniowa tego dewelopera w Polsce, który znany jest na rodzimym rynku głównie jako inwestor parków handlowych.  

Podziel się
Dodaj komentarz

Jesienią deweloper odda do użytku dwa budynki powstające w ramach pierwszej fazy inwestycji. Bacciarellego 54 dostarczy łącznie ponad 280 mieszkań, rozlokowanych w niskiej zabudowie. Osiedle będzie składać się w sumie z 10 trzykondygnacyjnych budynków, podano.

"Wiosną, w ramach przyjętej przez nas strategii dywersyfikacji linii biznesowych w Polsce, kupiliśmy od Talgo działkę we Wrocławiu wraz z projektem zabudowy. Osiedle Bacciarellego 54 to jedna z ostatnich inwestycji mieszkaniowych, jakie powstają na Wielkiej Wyspie. Kreujemy wyjątkowe miejsce do życia w najbardziej zielonym punkcie miasta. W ramach projektu planujemy zabudowę jedynie 30% powierzchni 4 ha działki, natomiast pozostałą część przeznaczamy na tereny zielone i strefy rekreacyjne. Co więcej, każde mieszkanie będzie miało dostęp do przynajmniej jednego przestronnego tarasu, balkonu lub ogródka, a niska zabudowa i mała jej intensywność zapewni mieszkańcom maksymalny komfort" - powiedział dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland Jacek Wesołowski, cytowany w komunikacie.

Trei Real Estate GmbH (grupa Trei Real Estate) jest międzynarodowym inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych z Niemiec.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz