Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
chemia
20.05.2020 11:25

Unimot: Nie ma przesłanek do obniżki wynagrodzeń z powodu pandemii

Nie ma obecnie przesłanek do obniżki wynagrodzeń w Grupipe Unimot z powodu koronawirusa, poinformował prezes Adam Sikorski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pixabay)

"Nawet przy założeniu, że II kwartał nie będzie dla nas tak dobry jak I kwartał, nie ma obecnie przesłanek do obniżki wynagrodzeń w grupie kapitałowej z powodu koronawirusa" - powiedział Sikorski w trakcie wideokonferencji.

Zastrzegł, że ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, bo zgodnie z zapowiedziami zostanie podjęta pod koniec maja.

"Wydaje się jednak, że jeżeli nie nastąpią na rynku jakieś dynamiczne, niekorzystne zmiany, obniżki wynagrodzeń nie będą potrzebne" - dodał prezes.

Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. Jako członek międzynarodowego stowarzyszenia Avia International, od 2017 roku rozwija w Polsce sieć stacji paliw pod marką Avia. W marcu 2017 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW po przejściu z NewConnect. Spółka miała 4,45 mld zł skonsolidowanych przychodów w 2019 r.

Tagi: chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
24-05-2020

MikolajRatuj nas i kupuj te testy. Chcemy wracać do życia

24-05-2020

Wars"To atak na człowieka, który stał się ikoną skutecznej walki z koronawirusem"" – tak w rozmowie z Polską Agencją Prasową prezes Prawa i … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)