Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Victoria Dom osiągnęła 88 mln zł zysku netto w 2019 r., wzrost o 87% r/r

1
Podziel się

Victoria Dom osiągnęła 439 mln zł przychodów (wzrost o 86% r/r), 122 mln zł zysku operacyjnego (wzrost o 110% r/r) oraz 88 mln zł zysku netto (wzrost o 87% r/r) w 2019 r., podała spółka.

Victoria Dom osiągnęła 88 mln zł zysku netto w 2019 r., wzrost o 87% r/r
bErXrwpx

W minionym roku Victoria Dom zakontraktowała sprzedaż 1 570 mieszkań. Przekazała jednocześnie klientom i rozpoznała w wynikach 1268 gotowych lokali. Spółka weszła w 2020 rok z dużą przedsprzedażą mieszkań. Większość lokali, które będą przekazywane klientom w bieżącym roku zostały już zakontraktowane, podano w komunikacie.

"Pierwszy kwartał 2020 był najlepszy w historii spółki. Według raportu redNet Consulting pod względem liczby sprzedanych mieszkań zostaliśmy największym deweloperem w Warszawie. Pomimo obserwowanego w kwietniu spowolnienia ruchu w naszych biurach sprzedaży z optymizmem patrzymy na pozostałą część roku. Jesteśmy przekonani, że kompaktowe mieszkania w stolicy są jedną z najlepszych inwestycji na czasy wysokiej inflacji, którą aktualnie obserwujemy w Polsce" - powiedział wiceprezes Waldemar Wasiluk, cytowany w komunikacie.

Victoria Dom posiada obecnie w realizacji blisko 20 projektów lub kolejnych etapów inwestycji zlokalizowanych w różnych rejonach Warszawy.

bErXrwpz

"Klienci szukają przede wszystkim funkcjonalnych mieszkań w konkurencyjnej cenie i dobrej lokalizacji, która jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Nasza oferta spełnia te wszystkie oczekiwania" - dodał Wasiluk.

Victoria Dom jest deweloperem mieszkaniowym działającym na rynku warszawskim.

bErXrwqa
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Nikt
rok temu
A biedny Kowalski to wszystko sfinansował bo zapłacił po 10 000zł za metr własnego Mmmm....to jest wyzysk w białych rękawiczkach.....