Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

7Levels celuje w debiut na rynku NewConnect na początku 2018 r.

0
Podziel się:

7Levels złożył wniosek do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych o zarejestrowanie praw do akcji i jego celem jest debiut na rynku NewConnect na początku 2018 r., podała spółka.

7Levels celuje w debiut na rynku NewConnect na początku 2018 r.

Pod koniec października spółka dokonała przydziału 25 000 akcji nowej emisji serii C. Papiery oferowane przez 7Levels spotkały się z dużym zainteresowaniem rynku, dzięki czemu gamedeveloper uplasował w pierwszej publicznej emisji całą oferowaną pulę akcji. Inwestorzy wycenili krakowskie studio na 31,5 mln zł, a 7Levels pozyskało 1,5 mln zł na rozpoczęcie prac nad kolejnym projektem oraz wsparcie marketingowe dla gry akcji "Castle of Heart", przypomniano w komunikacie.

"Obecnie trwają finalne testy wewnętrzne gry, która do końca roku zostanie przesłana do weryfikacji przez Nintendo. Jednocześnie prowadzimy intensywne poszukiwania potencjalnych wydawców przede wszystkim na rynki azjatyckie. Chcemy, aby 'Castle of Heart' trafiło do sprzedaży w pierwszym kwartale 2018 roku" - powiedział wiceprezes Krzysztof Król, cytowany w komunikacie.

W pierwszych 12 miesiącach po premierze krakowskie studio liczy na około 100 tys. sprzedanych egzemplarzy w cenie 15-20 euro/USD. Dotychczas tytuł pokazany został m.in. na targach Gamescom, Pax West, Tokyo Game Show, Poznań Game Arena oraz europejskiej edycji Game Connection, gdzie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, podano także.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)