Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

7Levels ma umowę z NatsumeAtari na wydanie 'Castle of Heart' w Azji

0
Podziel się:

7Levels podpisał umowę z NatsumeAtari na wydanie i marketing gry "Castle of Heart" na konsolę Nintendo Switch na terenie Azji, podała spółka.

7Levels ma umowę z NatsumeAtari na wydanie 'Castle of Heart' w Azji

"Bardzo cieszymy się z pozyskania tak poważnego partnera, jakim jest firma NatsumeAtari, tym bardziej, że gra 'Castle of Heart' jest naszym pierwszym autorskim projektem" - powiedział wiceprezes 7Levels Krzysztof Król, cytowany w komunikacie.

NatsumeAtari będzie odpowiadało za marketing i dystrybucję cyfrową "Castle of Heart" m.in. w Japonii, Korei Południowej, Chinach, na Tajwanie w Hong Kongu, Singapurze, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Indiach oraz w południowo-wschodniej Azji.

"Castle of Heart" jest pierwszą polską platformową grą akcji, która trafi wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Jej premierę w Europie, Australii oraz w Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk) zaplanowano na 23 marca.

Japońska firma NatsumeAtari wywodzi się z założonej w latach 80-tych firmy Natsume i jest liczącym się na rynku deweloperem gier i wydawcą m.in. na urządzenia Nintendo.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)