Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
21.10.2015 15:29

Agora otworzy 36. kino sieci Helios w Białymstoku w sobotę

Podziel się
Dodaj komentarz

Sieć Helios, należąca do Agory, otworzy swoje najnowsze, 36. kino w Galerii Jurowiecka w Białymstoku w sobotę, 24 października, podała Agora.

"Nowy obiekt, posiadający sześć nowoczesnych sal z blisko tysiącem miejsc dla widzów mieści się w Galerii Jurowiecka" - czytamy w komunikacie.

Helios jest obecnie największą siecią kin w Polsce pod względem liczby obiektów - dysponuje 36 kinami ze 198 ekranami i ponad 41 tys. foteli. Sieć kin Helios jest w 100% scyfryzowana.

Spółka skupia swoją działalność głównie w małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu.

Helios jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce.

Agora jest m. in. wydawcą "Gazety Wyborczej" - największej polskiej gazety opiniotwórczej, "Metra" - największego polskiego dziennika bezpłatnego oraz czasopism. Do grupy należą także serwisy internetowe, radiostacje, firma reklamy zewnętrznej AMS, operator kin Helios, drukarnie oraz Stopklatka TV. Spółka zajmuje się również koprodukcją i dystrybucją filmową.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz